• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Aylin Çetinkaya

Aylin Çetinkaya

“Merhaba, ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olup profesyonel iş hayatına başladım. Yaklaşık 14 sene Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde yöneticilik yaptım.

Bir kadının evinde ve işinde mutlu olabilmesi için her zaman sağlıklı ve bakımlı görünmesi gerektiğine inanırım. Bu sebeple üniversite yıllarımdan başlayarak tüm kurumsal hayatım boyunca estetik, güzellik ve bakım konularına özel bir ilgim oldu. Bu amaçla yurt içi ve yurt dışında bir çok eğitim ve seminere katıldım.

Her zaman bakımlı görünmek zannedildiği kadar zor değil, önemli olan kişiye özel doğru formülü bulmak.

Bazen küçük değişiklikler büyük etkiler yaratıyordu. Bu gerçekten bir mucize gibi!

Başlangıçta hobi, ardından yarı profesyonel olarak ilgilendiğim işler zamanla hayatımda daha önemli bir yer kaplamaya başladı. Kariyerimde önemli bir değişiklik yapmaya karar verdim ve 14 yıllık kurumsal iş hayatımı sonlandırdım. Beni daha çok heyecanlandıran, daha çok mutlu eden işi yapmam gerektiğine karar vermiştim. Hayallerimin peşinden gittim ve Nişantaşı’nda ki Aylin Çetinkaya Güzellik ve Estetik merkezini açtım.

Başlamak için en zorlu alanı seçtim; Kalıcı Makyaj. Bu alanın zor olmasının sebebi, yapılan tüm işlemlerin uzun süre kalıcı olması. Hepimiz kalıcı işlemler yaptırırken çok daha seçici ve hassas davranıyoruz. Ben bu alandaki eğitimim, donanımım ve tecrübeme çok güveniyordum. Öyle de oldu. Kısa süre içerisinde, ekibimle birlikte binlerce kişinin ve  bir çok ünlü sunucu /oyuncunun güvenini kazanmayı başardık. 

Daha sonra yurtdışında katıldığım fuar ve seminelerde yakından takip ettiğim Güzelleştiren Teknolojileri müşterilerimiz ile buluşturmaya karar verdim. Cilt Bakımı ve Anti-Aging (Yaşlanma Karşıtı) uygulamalar için son teknoloji cihazları seçerken en önemi sloganımız, “Sadece Orjinal Cihaz ve Orjinal Ürün” oldu. Sağlık ile ilgili risk almaya asla gerek yoktur!

Bugüne kadar 5000’den fazla kişiye kalıcı makyaj, cilt bakımı ve anti-aging uygulamaları yaptık ve yaptığımız tüm işlemlerin sonuçlarından gurur duyuyoruz.

Bunların yanı sıra, TV8 ekranlarında Hafta içi her sabah 8’de Sağlık programının sunuculuğunu yaparken, Milliyet PembeNar’da güzellik ve estetik konularında yazarlık yapmaktayım.

İlk gün tek başıma çıktığım bu yolculukta, bugün birlikte çalıştığımız kocaman bir ekibimiz var. Her biri, uluslararası tecrübelere sahip, alanında uzman ve işini AŞK’la yapan profesyoneller.

Ayrıca merak edenler için, 2002 yılından bu yana Estetik ve Güzellik alanında almış olduğum eğitim ve seminerleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

EĞİTİM VE SERTİFİKALARIM

2002

M.E.B. Uzman Estetisyen, TÜRKİYE

2014

Beauty Summit at Beautyworld, DUBAI

2015

M.E.B. Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimi, TÜRKİYE

2015

Cosmetic 360, Beauty Conference, FRANSA

2016

Nouveau Contour: Micropigmentation, TÜRKİYE

2016

Permanent Make-Up World Conference & Workshops, HOLLANDA

2017

Nouveau Contour: Masters in Micropigmentation, TÜRKİYE

2017

Sviatoslav Otchenash Permanent Makeup Master Class, ESTONYA

2018

Biotek: Anastasia Gilmanova Master Class Conference, RUSSIA

2018

International Beauty Congress  UKRAINE 

Sevgiyle ve güzellikle kalın, hayallerinizin peşinden koşun.”

Aylin Çetinkaya

Uzman Estetisyen, Sunucu ve Yazar


Eklenme Tarihi: 12/03/2020 kategori: Uzman Estetisyen Ekleyen: Aylin Çetinkaya Güzellik Merkezi
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik Merkezi
Üyelik Tarihi: 12/03/2020

Mesaj Gönder

Biyografiler Ara