• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Op. Dr. Zafer Atakan

Op. Dr. Zafer Atakan

Dr. Zafer Atakan Ankara’da doğdu. Orta öğretimini Ankara Atatürk Lisesinde tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

Bir süre Van’da mecburi hizmet yapan Dr. Atakan 1994 yılında Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu. Edirne’de uzmanlık mecburi hizmetini tamamlayan Dr. Atakan Haydarpaşa Numune Hastahanesinde 2000 yılına kadar görev yaptı.

1997 yılında Europlast Estetik Merkezini kuran Dr.Atakan halen bu merkezde görev yapmaktadır. Dr. Atakan sırasıyla St.George Hospital London(General Medicine) St.Marcus Krankenhaus Üni Klinik Frankfurt (Flap Surgery), Rudolfinerhaus Hospital Vienna (Laser Surgery) ve St.Agatha Krankenhaus Köln (Reduction Mammoplasty Technics) eğitimlerini tamamlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında 50’nin üzerinde kongre, sempozyum ve toplantıda konuşmacı/katılımcı olarak bulunmuştur.

Türk Tabipler Birliği,Türk Plastik-Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Türk Estetik Cerrahi Derneği, International Society of Aesthetic Plastic Surgeons ISAPS, European Society of Laser Aesthetic Surgery ESLAS  ve European Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgeons ESPRAS üyesidir.

15 Temmuz 2018
Çin Uluslararası Medikal Kozmetik Plastik Cerrahi Derneğinin kurucu üyesi ve Executive Direktörü Seçildi.

Prof. Dr. Zafer ATAKAN, Çin Uluslararası Medikal Kozmetik Plastik Cerrahi Derneğinin kurucu üyesi oldu. Aynı zamanda Çin MKPC Derneğinin “Executive Direktörü” pozisyonuna getirildi.

28 Mayıs 1994
St.George Hospital London (General Medicine) mezun oldu.

12 Aralık 1992
St.Marcus Krankenhaus Üni Klinik Frankfurt (Flap Surgery) mezun oldu.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik
Üyelik Tarihi: 14/03/2020

Mesaj Gönder

Biyografiler Ara