• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Semra Ülker Biyografi - Uzman Estetisyen Usta Öğretici

Semra Ülker Biyografi - Uzman Estetisyen Usta Öğretici

Uzman Estetisyen Usta Öğretici Semra Ülker

Merhaba, adım Semra Ülker, 1972 yılında İstanbul’da doğdum. Bulgaristan göçmeniyim. 1980 yılında Çanakkale’ye yerleştim. 

Liseyi bitirdikten sonra Çanakkale’de özel bir hastanede ameliyathane tarafında yardımcı asistan olarak işe başladım. 2 yıl çalıştıktan sonra ise bir diş hekimi yanında işe başladım. İşime önem ve değer vermemin yanı sıra, işe elimin yatkınlığı, becerikli ve istekli olmamdan dolayı bunu farkeden yanında çalıştığım hekim senin diş teknisyeni olman lazım dedi ve diş teknisyeni olmak için, tavsiye üzerine İzmir/Konak Çağdaş Diş Laboratuvarı’na giderek diş teknisyenliği konusunda eğitim aldım.  

Kendimi bildim bileli estetik ve güzellik çok önem verdiğim konulardan biri olmuştur. Bu sebepten ötürü meraklı, araştırmacı, yenilikleri takip eden biri olarak 7 yıl boyunca bu işi severek yaptım. Yaptığım her işi severek ve önem vererek yaparım ama hevesim güzellik uzmanı estetisyen olmaktı. İlgimi ve merakımı önemseyerek  2005 yılında eğitimini alarak bu konuda ilk adımımı attım. Bir çok eğitimlere, seminerlere katıldım. Yaptığım işin hakkını vermeliydim. işimi çok ciddiye alarak ve önemseyerek bu yolda devam ettim. Uzmanlığımı ve usta öğreticiliğimi aldım. Poliklinik ve özel hastane de olmak üzere bir çok kurumda çalıştım, tecrübe kazandım. İnsanların mutlu olabilmeleri, aynaya baktığında kendilerini iyi görmesi, iyi hissetmesi adına kendimi sürekli geliştirdim. Bir çok sertifika sahibi oldum, bir çok seminere katıldım. Bilgi birikimi mi Güzellik Rehberi www.guzelik.com.tr 'de sizlere aktarmaya da çalışacağım.

 2007 yılından bu yana ise Kocaeli/İzmit te çalışma hayatıma devam ettim.çalışmaya devam ederken aynı zamanda yıllar sonra üniversite sınavına girdim ve 4 yıllık eşkişehir anadolu ünv. işletme bölümünü kazandım.açık ögretimden devam ettim. 2 poliklinik ve 2 özel hastanede daha çalıştıktan sonra 2016 yılında güzellik ve estetik salonumu açtım. Çok mutluyum ve müşterilerimin verdiğim hizmetten dolayı mutlu olduklarını gördükçe daha da mutlu oluyorum. Severek, özenerek,işimi ciddiye alıp müşteri memnuniyetine önem vererek ayrıca temizlik ve hijyen kurallarını çok dikkat ederek güler yüzlü ve samimi kişiliğimle meslek hayatıma devam etmekteyim.

SA Beauty Center Uzman Estetisyen Semra Ülker adını marka haline dönüştürebilmekten dolayı çok memnunum. “SA” anlamı nedir diye merak ediyorsanız eğer.. Biricik kızım Aylin’in baş harfini de kullanmak istedim. Kendinizi ihmal etmeyin önemseyin, her zaman bakımlı, mutlu ve sağlıcakla kalın..

Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır...felsefesini unutmayın


Eklenme Tarihi: 10/04/2020 kategori: Uzman Estetisyen Ekleyen: Semra Ülker
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Estetik Merkezi
Üyelik Tarihi: 04/04/2020

Mesaj Gönder

Biyografiler Ara