Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 28/05/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

Çalışan Bayanlar İçin Saç Modelleri


Çalışan Bayanlar İçin Saç Modelleri

Çalışan Bayanlar İçin Saç Modelleri

Çalışan bayanların en büyük problemi sabah erken kalkıp saç ve makyajla uğraşmaktır. Bu açıdan genellikle pratik ve son derece basit şık saç modellerini tercih etmeyi yeğliyorlar. guzellik.com.tr olarak gözlemimiz bu sezon çalışan bayanlar için son derece doğal ve modern çizgilere sahip saç modelleri yerini almaktadır. Kadınlar işe giderken görünümlerine son derece önem verirler. Saçlarının bakımlı ve şık görünmesi önemli faktörlerin başında gelmektedir. Eğer sizlerde her gün işe birbirinden farklı ve şık saç modelleri ile iş yerinize gitmeyi planlıyorsanız sizlere önereceğimiz bir saç modelini uygulamanızda fayda var.

İşe Gitmeden Önce Uygulayabileceğiniz Basit Saç Modelleri

  • Kakül saç modelli ile kesilen saçlarda çalışan bayanlarımızın hiç şüphesiz favorileri arasında gelmektedir. Kakül olarak kestirdiğiniz saç modelinizde ister serbest bırakın ister sıkı bir at kuyruğunu yaparak şık görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

  • Kısa saç kesim modeline sahip olan bayanlarımızın saçlarında kullanabilecekleri çiçek ya da farklı toka detayları ile son derece şirin ve sempatik görünler kazanabilirsiniz.
  • Bukleler çalışan bayanların her zaman kurtarıcıları olmuştur. Banyodan çıktıktan sonra iyice kuruttuğunuz saçlarınızı önce küçük bigudilerle iyice sardıktan sonra sabah kalktığınızda oluşan buklelerinizin arasında parmaklarınızı gezdirdikten sonra sprey yardımı ile saçlarınızsa hem doğal hem de şık bukleler yaratabilirsiniz.
  • En rahat ve en çok kullanılan atkuyruğu saç modeli, yükseklikten toplayabileceğiniz gergin ve sıkı bir atkuyruğu son derece ciddi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınızı toplamadan önce düzleştirerek ya da uçlarına doğal maşalar atarak da saç modelinizi yaratabilirsiniz.
  • Çalışan bayanlar için şık ve kolay olan diğer bir saç modelimiz yandan taranmış saçların yan şekilde düzgün bir şekilde toplanarak yapılan saç modelidir.
  • Her saçık kurtarıcı olan tabi ki de örgüler. Her saç tipine rahatlıkla uygulanılan saç modelleri bu sezonda da oldukça modadır. İster yandan yapacağınız salaş örgüler isterse de örgü topuzlarını yapabilirsiniz.

Çalışan kadınlar için bir kaç saç modeli; 0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara