Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 27/03/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi

Ünlülerin Güzellik Sırları


Ünlülerin Güzellik Sırları

Ferah ve kırışıklıklardan uzak yüz, dolgun dudaklar, bembeyaz dişler ve parlak saçlar güzelliğin önemli belirtileri sayılır. Böyle bir güzelliğe sahip olmak için herhangi bir plastik ameliyat olmak veya ilaçlar kullanmak gerekli değil. Zarif cinsin temsilcileri özel risk gerektirmeden kendi güzelliklerinin ömrünü önemli ölçüde uzatabilirler.

Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir?

Hayranlıkla izlediğimiz Hollywood yıldızlarının botoks ve estetik ameliyat yaptırmadan başarabildikleri sonucu bu durumu desteklemektedir. Ünlü insanların gençlik yıllarından sonraya taşıdıkları güzellik sırları o kadar da ulaşılmaz değildir. Dolgun dudaklar dolgun dudaklı Hollywood yabancı ünlülerinin bunu yapay olarak yaptırdıklarını düşünenler yanılırlar. Nane aroması dudakların doğal olarak dolgun görünmesini sağlar.

Beyaz dişler ünlülerin kar gibi bembeyaz dişleri gıpta edilmektedir. Peki, onlar bunu nasıl başarıyorlar? Hollywood'un ünlü hanımları çilekleri ezerek soda ile karıştırıyor ve hazırladıkları bu macunla haftada en az iki-üç defa dişlerini fırçalıyorlar. Macunun kıvamı biraz koyu olsa da, dişleri onunla fırçalamak çok etkili ve parlak maske rolü oynuyor.

Beyaz göz kalemi birçok top modelin de kullandığı beyaz göz kalemi gözlerin daha büyük ve parlak görünmesini sağlar. Güzel gözlere ve anlamlı bakışlara sahip olmak isteyenler alt göz kapağının içine beyaz kalem çekmeyi deneyebilirler. Hayalet gibi görünmek istemedikçe onu göz kapaklarının dışına kesinlikle çekmek olmaz.

Zeytinyağı suya dayanıklı makyaj araçlarına karşı ünlü yıldızlar zeytinyağını kullanırlar. Limon suyu birçok top model ve Hollywood yıldızları cildi temizlemek için doğal limon suyundan istifade ediyor. Ayrıca, limon suyu tıpkı Tonikler gibi gözeneklerin daralmasını sağlayan bir faktördür. Kullanımı ise çok basittir. Deri tonikle nasıl siliniyorsa, aynı yöntemle yapılır. Sadece guzellik.com.tr olarak önerimiz tonik yerine taze limon suyundan istifade etmek gerekir.

 Saten veya ipek yastık

Yabancı ünlülerin en ilginç güzellik sırlarından biri de saten yastık kullanmalarıdır. Hanımlar uykudan uyanırken pamuk yastıklar üzerinde iz bıraktıklarından onu kullanmazlar. Ayrıca, saten veya ipek yastıklar geceleri saçların yastığa sürtünerek zarar görmesini önleyen bir yöntemdir.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Bloglar Ara