• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 20/11/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Aksesuarları


2021 Yaz Aksesuarları

2021 Yaz Aksesuarları

2021 yaz aksesuarları dendiğinde akla elbette ilk gelen aksesuarlar çantalar ve ayakkabılardır. Bunun nedeni kıyafetlerimizi bütünleyen giyim aksesuarlarının bunlar olmasıdır. Oldukça güzel bir yaz elbisesinin şık rugan veya platform topuklu bir ayakkabı ile desteklenmesi, elinizde şık bir çanta ile kıyafetinizin tamamlanması hoşunuza gidecektir.

2021 yaz aksesuarları arasında dikkat çeken çantalar konusunda çok fazla yaratıcı modelin bulunduğu söylenebilir. Metal renkler bu yıl da oldukça popülerdir. Aynı zamanda sars mavisi bir kıyafet için kullanılan sars mavisi tonlarında bir çanta da bazı kadınlar için tercih edilebilir olmaktadır. Küçük ve zarif çantalar pek çok kadın tarafından tutulmaktadır. 2021 yaz aksesuarları değerlendirilirken ayakkabıların da farklı bir yeri olduğu gerçeğini hiçbir kadın unutamaz. Topuklu ayakkabılar genellikle kadınların en çok sevdiği, onları en dişi gösteren aksesuarlardır. Uzun topuklarla yürümek biraz zorluk yaratacağı için kısa topuklu ayakkabıları tercih etmek isteyen pek çok kadın bulunmaktadır. Ancak önemli olan ayakkabının renginin elbise ile uyumlu olması ve ayakkabının zarif durmasıdır. Dolayısıyla bu anlamda platform topuklar bu ayakkabılarla yürüyebilenler için gerçekten yoğun olarak tercih edilen şık ayakkabılardandır. Rugan, kadife ve süet ayakkabılar da her sezon olduğu gibi bu sezon da gözde durumundadır.guzellik.com.tr

2021 yaz aksesuarları arasında tokalar, takılar, şallar gibi farklı aksesuarlar da bulunmaktadır. Sıcak renklerin seçimi tavsiye edilmektedir. 

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


İletişim Bilgileri

Güzellik
Üyelik Tarihi: 03/03/2020

Mesaj Gönder

Bloglar Ara