Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 26/12/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Ayakkabı Renkleri


2021 Yaz Ayakkabı Renkleri

2021 Yaz Ayakkabı Renkleri

    Bu yaz kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılar da cıvıl cıvıl. 2021 yaz ayakkabı renkleri sınırsız arzu ve istekleri karşılamaya geliyor. İstediğiniz kombini istediğiniz renkte ayakkabı ile kombinleyebileceksiniz. İstediğiniz her modeli istediğiniz her renkte bulmanız mümkün. Aklınıza gelebilecek tüm renkler bu yaz ayaklarda görülecek.

    Mavi, sarı, yeşil, pembe, mor, turuncu, gri, siyah, beyaz ve daha birçok rengin yanında neon renkler, baskılı ve çiçekli desenlerdeki renkler bu sene çok moda. İki veya daha çok rengi birleştirerek oluşturulan modeller spor şıklığın simgesi haline gelecek gibi duruyor. guzellik.com.tr

    2021 yaz ayakkabı renkleri modellerle buluştuğunda hem asil, hem çılgın, hem de klasik bir görünüm sergiliyor. Topuklu ayakkabıların en gözde renkleri beyaz ve neonlar. Bunun yanı sıra baskılı ve çiçekli rengarenk desenler de topuklu sevenlerin gözdesi olacak. Terlik ve babetlerde ise her rengi kullanmanız mümkün. Ağırlıklı olarak yeşil, mavi ve sarı kullanılacak.

    Tercihiniz sivri burun ayakkabı ise renginiz siyah, beyaz veya neon olmalı. Dolu topuklarda örgü detaylar, küt topuklarda ise bilek bağı detayı kendisini gösterecek. Önemli olan doğru kıyafet ile doğru ayakkabı rengini kombinleyebilmek. Siyah elbiseler ile beyaz, siyah veya kırmızı ayakkabılar, beyaz elbiseler ile siyah veya beyaz ayakkabılar, renkli ve çiçek baskılı elbiseler ile de neon renkteki ayakkabıları kullanmak yapılacak doğru tercihler arasında sıralanabilir.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara