• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 20/11/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Bikini Modelleri


2021 Yaz Bikini Modelleri

2021 Yaz Bikini Modelleri

    Nihayet yaz geldi. 2021 yaz bikini modelleri de yeni klasik model dokunuşlarla sezonu açtı. Bu yaz hem bikiniler hem de mayokiniler çizgili formlarda. Her tarza ait farklı farklı mayokiniler bu sene denizci çizgileriyle ön planda.

    Eğer tercihinizi mayokini yerine bikiniden yana kullanıyorsanız sizin için yelpaze daha da genişliyor. Fiyonk sevenler için fiyonk modeller, leopardan vazgeçemeyenler için spor leopar modeller, hem teni hem de bikinisiyle göz kamaştırmak isteyenler için de bronz modeller 2021 yaz bikini modelleri arasında çoktan yerini almış bulunmakta. Yaz aylarının olmazsa olmazı çiçek desenleri de bu sene bikinileri süslemeye devam ediyor.guzellik.com.tr

    Her yaz olduğu gibi 2021 yaz bikini modellerinde de, straplez hâkimiyeti söz konusu. Her renk ve desene sahip olan bu modeller sahilleri kasıp kavurmaya geliyor. Kalıp straplezler de bu sene ön planda. Göğüs formunun küçüklüğünden şikâyet eden bayanlar için özel olarak hazırlanmış fırfırlı modeller memnuniyet sağlayacağa benziyor.

    Bu sene sahiller renk cümbüşü yaratacak. En çok tercih edilen renkler ise yeşil, sarı, siyah, pembe, mavi, kırmızı, beyaz ve altın rengi. Bu renkler ister parlak, ister pastel, isterse mat olsun; üzerinize giydiğinizde sizi baştan yaratmak için bekliyor.

    2021 yaz bikini modelleri bu sene içinizi ısıtacak, sahiller podyumlara benzeyecek. Sizde alışverişinizi tamamlayın; sahildeki podyumlardan uzak kalmayın.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


İletişim Bilgileri

Güzellik
Üyelik Tarihi: 03/03/2020

Mesaj Gönder

Bloglar Ara