Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 10/12/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Hamile Giyim


2021 Yaz Hamile Giyim

2021 Yaz Hamile Giyim

Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günler doğada bir canlanmaya sebep olurken bizlere de heyecan ve enerji veriyor. Bu yaz anne olmayı bekleyen adaylar ise bu telaşı fazlasıyla yaşayanlar arasında. Yazın kavurucu sıcakları bizim için bile zorlayıcı olabiliyorken hamile bayanlar için ise daha bunaltıcı olabilir. Bu yüzden kıyafet seçimi onlar için bir kat daha önem kazanıyor.

Hamile bayanların yaz aylarında kendilerini serin tutabilecek, terletmeyecek kıyafetleri tercih etmeleri gerekir. Koyu renkli, güneş ışığını hapseden kıyafetlerden ve içinde polyester oranı yüksek olan sağlıksız kumaşlardan üretilmiş parçalardan kaçınılmalı. Tabii bunun yanında her anne adayı bebeğini beklerken şıklıktan da ödün vermek istemez. Bu yüzden 2021 yaz hamile giyimi için birkaç öneri verelim.guzellik.com.tr

Günlük kullanımda keten kumaştan üretilmiş, vücudu sarmayan, dizde biten ve sıfır kollu elbiseler uzun zincirli bir kolye ve sandaletlerle güzel bir alternatif olabilir. 

2021 yaz hamile giyim trendlerinde kot parçaları sık sık görebiliriz. Tuniklerle pantolonlar kombinlenebilir ya da kot elbiseleri kullanabilirsiniz. 

Dantel ve boncuk işlemeleri de 2021 yaz hamile giyiminde öne çıkan detaylar. Gömleklerin yakalarında bu detaylara rastlayabilirsiniz. Hamile bluzlarında ve elbiselerinde tamamen vücuda oturan parçalardan çok, beli ortaya çıkaran ve ardından bollaşan parçaları görüyoruz. 

Siz de bir anne adayı iseniz 2021 yaz hamile giyim modasından beğeninize sunulan, zevkinize hitap edecek parçaları seçip kullanabilirsiniz. 

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara