Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 24/12/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Hamile Kıyafetleri


2021 Yaz Hamile Kıyafetleri

2021 Yaz Hamile Kıyafetleri

Hamile giyimi üzerine çalışan markalar ve koleksiyonlarında hamileler için de yer veren markalar 2021 yaz hamile kıyafetleri ile anne adaylarına bebeklerini tatlı bir heyecanla beklerken aynı zamanda şık olmaları için güzel alternatifler barındırıyor. Hamile kıyafetlerinde aranan iki özellik rahatlık ve şıklık. Seçim yaparken bu iki noktayı atlamamaya özen gösterilmeli.

Tunikler yaz aylarında taytlar ve bebek büyümesine göre ayarlanabilen pantolonlar ile hamile bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında. Bu yüzden 2021 yaz hamile kıyafetleri arasında da tunikleri bolca görüyoruz. Sıfır kol ya da japone kollu olanları çoğunlukta. Çizgili ve çiçek desenli tunikleri, açık renkli pantolon ve kaprilerle kombinleyebilirsiniz. 

Denizci teması da hamile bayanlara uyarlanan parçalarla 2021 yaz hamile kıyafetleri arasındaki yerini alıyor. Beyaz, mavi ve kırmızının uyumunun yansıtıldığı kıyafetler hamileler tarafından tercih edilebilir. 

Hamile bluzları ve elbiselerinde kuşlar, kelebekler, çiçekler ve puantiyeler de bolca kullanılıyor. Maksi boydaki tiril tiril elbiseler kavurucu yaz sıcaklarında sizi ferahlatacak, üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Elbiselerinizi babetler ve sandaletlerle tamamlayabilirsiniz. guzellik.com.tr

Hamileler şıklığı yakalamak için rahatlıktan ödün vermemeliler. Şıklığı, sade elbiseler üzerine kullanılmış ilginç aksesuarlarla yakalayabilirler.

2021 yaz hamile kıyafetlerinde özel günlerde kullanabileceğiniz elbiselere de yer verilmiş. Neon renkli belde oturan sade elbiseleri, dolgu topuklu şık ayakkabılar, uyumlu çanta ve aksesuarlar ile birleştirdiğinizde çevrenize anne adaylarınında şık olabileceğini gösterebilirsiniz. 

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara