Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 11/12/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Jean Modası


2021 Yaz Jean Modası

2021 Yaz Jean Modası

Bayanların dolaplarının en vazgeçilmez parçası jean pantolonlar olsa gerek. Gün içinde kurtarıcı bir parçaya ihtiyaç duyduğumuzda elimiz ilk onlara gidiyor. Basit bir penye ile kombinlendiğinde gündüz, klasik bir gömlekle de gece bizi idare edebilecek şık bir görüntüye en kısa yoldan ulaştırır. 

2021 yaz jean modasında jeanler pantolonlardan ziyade gömleklerde de popüler. Hatta baştan aşağı jean giyim de sezonun trend görünümleri arasında. Açık mavi bir jean gömlek ile koyu lacivert bir jean pantolon şık bir kemerle tamamlandığında sizi bir anda stil sahibi bir bayan haline dönüştürebilir. Doğru aksesuarlarla da bu durum desteklenmeli. 

Jean gömlekler zaman zaman yakalarında allı pullu detaylar ile karşımıza çıkabiliyor. Renkli boncuk işlemeleri, zımbalar ya da metal kuru kafa parçalar jean gömlekleri daha çarpıcı hale getiriyor. guzellik.com.tr

2021 yaz jean modasının en popüler detayı ise pantolonlardaki yırtıklar. Skinny jeanlerin yırtıklarında dantellere rastlayabilirsiniz. Dikkat çekmekten zevk alan bayanlar bu jeanleri tercih edebilirler. Yine de yaz ayları için fazla göz yorucu ayrıntılara boğulmamakta yarar var. Yırtık modasının en çok boyfriend jeanlere yakıştığını söyleyebiliriz. Kolsuz beyaz bir body ve kat kat bilekliklerin birlikte kullanılması ile hoş bir görüntüye kestirmeden ulaşabilirsiniz. 

2021 yaz jean modası yırtık teması üzerine şekillenmişe benziyor. Siz de stilinize ve vücut şeklinize uygun bir jean edinebilir, yırtık modasına uyabilirsiniz. 

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara