Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 07/12/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Terlikleri


2021 Yaz Terlikleri

2021 Yaz Terlikleri

Yaz aylarında bağcık derdiyle uğraşmak ve ayakkabı giymek istemiyorsanız tercihiniz terliklerden yana olmalı. 2021 yaz terlikleri renk ve model alternatifleri ile sizi bekliyor. Peki bu sezon terliklerde neler moda? 

Öncelikle parmak arası terlikler 2021 yaz terlikleri arasında yerlerini almışlar ve bu yaz yine vazgeçilmeziniz olacaklar. Tatile giderken daha hafif ve renkli olanlarını tercih edebilirsiniz. Normal kullanımda ise deri ve platform tabanlılar kıyafetlerinize uyum sağlayacak. Özellikle siyah, krem ve beyaz mantar topuklu parmak arası terlikleri şortlarınız ve maksi etekleriniz ile kullanabilirsiniz. Hem günlük konforunuzu garanti altına almış olacak hem de şıklıktan uzaklaşmamış olacaksınız. guzellik.com.tr

Parmak arası terliklerin bir sorunu var ki o da parmağı tutan kısmın kopması. Zor durumda kalmamak için kalitesiz seçimler yapmamalısınız.

Topuk benim vazgeçilmezim diyenler için ise 2021 yaz terliklerine damgasını vuran modeller şeffaf terlikler. İlginç yapısı ile dikkatler ayaklarınızda toplanacak. 

Önü kapalı kalın topuklu terlikler ve dolgu topuklu terlikler de bayanlar tarafından çok seviliyorlar ve 2021 yaz terlikleri arasında yerlerini almışlar. Boy takıntısı olan bayanlar bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirler. Ancak bir konu çok önemli. Yaz aylarında ağırlığınıza ağırlık katmak istemiyorsanız terlik alışverişinizi yaparken çok dikkatli olun. Bazen terliklerin topuklarını öyle ağır maddelerden imal ediyorlar ki, yürürken adeta ayaklarınızda birer dambıl taşıyormuş hissine kapılıyorsunuz. Özellikle dolgu topuklu ayakkabılarda bu çok karşılaşılan bir durum.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


İletişim Bilgileri

Güzellik
Üyelik Tarihi: 03/03/2020

Mesaj Gönder

Bloglar Ara