Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 23/12/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

2021 Yaz Tişört Modelleri


2021 Yaz Tişört Modelleri

2021 Yaz Tişört Modelleri

Tişört sezonu açıldı. Günlük kullanımlarda vazgeçilmezimiz olan tişörtler tarzımızı yansıtmanın en kestirme yollarından biri. Renkli, sade, çizgili, baskılı olmak üzere çeşit çeşit tişörtler var.

Kombinleme kolaylığı ve enerjisi ile beyaz tişörtler her bayanın dolabında olan parçalar arasında. Beyaz tişörtler, 2021 yaz tişört modelleri arasındaki yerlerini de almışlar. Kısa kollu beyaz bir tişört ve jean bir pantolonu kombinleyebilir, günün her anı birçok ortama bu şekilde girebilirsiniz. guzellik.com.tr

2021 yaz tişört modellerinde tişörtün önünü tamamen kaplayan kocaman baskılar var. Kuru kafalı tişörtler, üzerinde leopar ve kaplan deseni olanlar ve kız resmi baskılı tişörtler modellerde en sık karşımıza çıkanlar arasında.

Daha yeni bir trend ise etnik desenler. Beyaz ve siyah, bol kesim tişörtlerin üzerine çalışılmış rengarenk etnik desenler fark yaratmak isteyenler için ideal. 

Çizgili modası bu yıl her şeyde olduğu gibi 2021 yaz tişört modellerinde de mevcut. Beyaz üzerine siyah çizgili tişörtleri tercih edebileceğiniz gibi turuncu, pembe ve yeşilinde beyazla uyumunu yakalayabilirsiniz. Beyaz bir pantolonu da bu tişörtle kombinlediğinizde enerjiniz bir anda yükselecek.

2021 yaz tişört modelleri arasından önünde yazı baskısı olanları da tercih edebilirsiniz. Bu modeller genelde bol kesim ve düşük omuzlarda karşımıza çıkıyor. Düşük omuzlu bir tişörtü kolsuz bir body ve boyfriend jean ile kombinlerseniz spor şıklığı ve rahatlığı yakalamış olursunuz.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara