Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 09/03/2020 kategori: Cilt Bakımı Ekleyen: Güzellik Rehberi

3 Boyutlu Sihirli Ayna Cilt Analizi


3 Boyutlu Sihirli Ayna Cilt Analizi

3d sihirli ayna veya Üç boyutlu sihirli ayna cilt analizörü” olarak anılan bir cihaz olduğunu biliyor muydunuz? Cildinizin güzel, pürüzsüz ve genç görünmesi sizin için önemliyse bilmeniz gerekiyor, zira bu cihaz sizi cildiniz için yapabileceğiniz en etkin, en bilinçli uygulamalar hakkında bilgilendiriyor. Siz cilt sorunlarınızı ve nelerin değişmesini istediğinizi biliyor olabilirsiniz. Fakat 3 boyutlu sihirli ayna cilt analizi yaptırdıktan sonra sorunlarınız hakkında detaylı bilgi sahibi oluyorsunuz. Bu profesyonel cilt görüntüleme sistemi aynı zamanda sizi baş döndürücü çeşitlilikteki cilt bakım ve cilt gençleştirme yöntemleri arasında kararsız kalmaktan da kurtarıyor. Çünkü cildiniz hakkında gerçekten çok fazla şey öğreniyor ve en doğru çözüm yollarını gösteriyor.

3d Sihirli Ayna Cilt Analizi

Hemen hepimiz daha sağlıklı, parlak, genç ve lekesiz bir cilt istiyoruz ama sıklıkla aralarına yenileri eklenen yöntemler ve sistemler aklımızı karıştırabiliyor. Bazılarımız belli bir uygulamayı hevesle deniyoruz ama sonuçlar umduğumuz gibi olmayabiliyor ve harcadığımız para boşa gidebiliyor. Bunun sebebi çoğu zaman cildimiz için uygun olmayan veya yetersiz kalan yöntemleri tercih etmemiz oluyor. Bu da zamanımızı ve paramızı boşa harcamamak, daha kısa sürede daha etkili sonuçlar almak için mükemmel bir cilt analizi yaptırmamız gerektiğini gösteriyor. Kendi cildimiz için en doğru, en sağlıklı ve verimli yöntemleri ancak bu şekilde öğrenebiliriz.


3 boyutlu sihirli ayna cilt analiz

 Kişiye özel cilt bakımı yaptırma fikrini cazip buluyorsanız 3 boyutlu sihirli ayna cilt analiz sistemiyle mutlaka tanışmalısınız. Dijital görüntüler teknolojisi ile UV ve RGB spektrumunu kullanan bu son derecede gelişmiş analiz sistemi iki farklı fonksiyonla çalışıyor:


  • Epidermal cilt analizi (Üst derinin analiz edilmesi ve sorunlarının belirlenmesi)
  • Derin cilt analizi (Kırışıklık, ben, leke, çöküklük, akne izleri gibi sorunların analiz edilmesi)

“3D Majic Mirror Yüz Görüntüleme” Sistemi Sizin İçin En Doğru Olan Cilt Tedavilerini De Ortaya Çıkarıyor

Cildinizin dolguya mı, botoksa mı, yoksa mezoterapi uygulamalarına mı ihtiyacı var?

Kırışıklıklardan kurtulmak için izlemeniz gereken en doğru yol nedir?

Sizin için en etkili leke tedavisi yöntemi hangisidir?

Tek bir uygulamaya mı ihtiyacınız var, yoksa birkaç cilt tedavi programından oluşan bir uygulama cildiniz için daha mı iyi?

Cilt sorunlarınız ne kadar ilerlemiş, hangi seviyeye inmiş?

Mevcut sorunlarınızın cildinize verdiği zararlar nelerdir?

Güneş ışınları cildinize ne kadar zarar vermiş ve bunu telafi etmek için neler yapılabilir?

3 boyutlu sihirli ayna cilt analizi sistemi cildinizin durumunu ve yaşını tespit etmekle kalmıyor. Size, son teknolojik gelişmelerin ışığında hazırlanmış bilimsel bir sistemle, daha güzel ve daha genç bir cilt yapmanız ve yaptırmanız gereken en doğru bakım ve tedavi programları hakkında bilgi ve tavsiye de veriyor.

Bu mükemmel sistem sayesinde, tavsiye edilen tedavileri uyguladıktan sonra cildinizde nelerin değiştiğini, ne derece ilerleme kaydettiğinizi de tam olarak öğrenebiliyorsunuz. Görünüşünüze yansıyan iyileşmeleri kuşkusuz kendiniz de fark edersiniz, fakat cihaz size bu konuda da daha derinlemesine, daha ayrıntılı bilgi veriyor.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Bloglar Ara