Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 06/04/2020 kategori: Saç Bakımı Ekleyen: Güzellik Rehberi

Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?


Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? 

Bakır karamel saç rengi saç trendlerinin başında yer alıyor. Bunun için bakır karamel saç nasıl yapılır bunun hakkında konuşacağız. Kahvenin en açık ve en güzel tonlarından olan bakır karamel saçı elde etmek için biraz çaba harcamanız gerekecek çünkü 1 boyama ile elde edilecek bir saç değildir.

Bakır karamel saç rengini elde etmenin aşamalarına bakalım. 

Öncelikle bu saçı elde etmek için 1 ay aralıklı olarak aynı renge boyayarak elde edebilirsiniz.Bunun için acele etmemeniz gerekir. Bakır karamel den daha açık bir saç rengine sahipseniz ilk boyamada bu saçı elde edebilirsiniz. Çünkü açık saç renkler bu tonu daha iyi yansıtır. Pek uğraştırma gerekmez. Küllü kumral, sarı gibi saç tonlarında hemen sonuca ulaşabilirsiniz. 

Eğer saçlarınız bakır karamel den daha koyu bir renkte ise öncelikle karamel tonunun en açık tonunu saçınıza uygulayarak koyu olan saçınızın kapanmasını sağlamalısınız.

Bakır karamel saç tonuna tam olarak erişebilmeniz için saç tonunuzun 4 ton kadar açılması gerekir. Bu açılma sağlandıktan sonra ise guzellik.com.tr olarak önerimiz bakır karamel tonunu uygulamaya başlayın.Daha hızlı sonuç almak isteyenler bakır karamel saç rengi oluşturmak için saç açıcılarını kullanmanız gerekir.

Bakır Karamel Saç Rengi


Bakır Karamel Saç Rengi

 

 

Bakır Karamel Saç Rengi

 


Bakır Karamel Saç Rengi

 

 


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Bloglar Ara