• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 08/04/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi

Cilt Güzellik Sırları


Cilt Güzellik Sırları

Doğuştan güzel, pürüzsüz ve sorunsuz bir cildi olan şanslı insanlardan olsanız bile bu durumu sürdürebilmek için cildinize özen göstermeniz gerekiyor. Ne kadar güzel bir cildiniz olursa olsun cilt temizliği ve cilt bakımı konusundaki bazı temel kurallara uymazsanız cildinizin güzelliği erken bozulmaya başlayacaktır. Hazırladığımız cilt güzellik sırları derlemesindeki tavsiyeleri uygularsanız cildiniz uzun süre boyunca genç ve güzel kalacaktır.

Hepimiz yaşlanacağız ve bunun görünüşümüze yansımaması mümkün değil; fakat geç yaşlanan şanslı insanlar arasında olmamız mümkün. 

Güzel bir cilt için sabahları ve akşamları cildinizi temizlemeyi alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor. Yüzünüzü ılık suyla yıkayın, yüzünüzü yıkadıktan ve duştan çıktıktan sonra nemlendirici bakım yapmayı da ihmal etmeyin. 

Düzenli cilt bakımına başlamak için cilt kırışıklıklarınızın derinleşmesini beklemeyin. Yirmi beş yaşından itibaren cilt yaşlanması belirtileri ortaya çıkmaya başlar ve bunlar başlangıçta çok belli belirsizdir. Bu dönemde sabahları nemlendirici ve geceleri yatmadan önce de gece kremi kullanma alışkanlığını edinirseniz uzun vadede büyük faydasını görürsünüz. Kullandığınız bakım ürünleri yaşınıza ve cilt tipinize uygun ve kaliteli olmalı. 

Cilt güzellik sırları listesinde doğal yağlar ve doğal bakım maskeleri ile yapılan uygulamalar da yer alıyor. Bu konuda da bilinçli davranmalı ve cilt tipinize uygun yağları ve doğal sabun çeşitlerini kullanmalısınız. 

Makyaj yapmadan önce yüzünüze nemlendirici sürmeyi ve yatmadan önce makyajınızı silmeyi kesinlikle ihmal etmeyin. Fiyatları ortalama makyaj malzemelerinden daha pahalı olmakla beraber minimum miktarda kimyasal barındıran mineral makyaj ürünlerini de araştırabilirsiniz. 

35 yaşının üstündeki bütün kadınlara guzellik.com.tr olarak geceleri retinollü krem kullanmalarını öneriyoruz. Güzel bir cilt için uykuya da yatırım yapmanız gerekiyor; vücudun geceleri gerçekleşen bazı onarım faaliyetleri vardır ve yeterince uyumazsanız bunlardan faydalanamazsınız. Son olarak; güneş koruyucu ürünleri sadece tatillerde değil günlük hayatta da kullanın.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik
Üyelik Tarihi: 28/09/2018

Mesaj Gönder

Bloglar Ara