Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 22/05/2020 kategori: Cilt Bakımı Ekleyen: guzellik.com.tr

Cilt Leke Tedavisinde Kalıcı Çözüm


Cilt Leke Tedavisinde Kalıcı Çözüm

Cilt Leke Tedavisinde Kalıcı Çözüm

Yaza yaklaştığımız bu günlerde cildinizde oluşan lekelerden kurtulmak ister misiniz? Pürüzsüz bir cilde sahip olmak eminiz ki tüm kadınların hayalidir, tüm leke tedavilerinde kullanılan ve kalıcı bir tedavi yöntemi olan lazer sayesinde sizde cildinizdeki tüm lekelerden sorunsuz bir şekilde kurtulabileceksiniz. Uygulanmaya başladığı ilk günden itibaren etkisini göstermeye başlayan ve günümüzde leke tedavisi alanında sıkça kullanılan bu yöntem hakkında geniş bilgiye sahip olmak için yazımızı okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bugün guzellik.com.tr olarak sizlere cilt üzerinde oluşan lekeleri ve bu lekelerin tedavi yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz.  

En Sık Rastlanan Cilt Lekeleri  

Özellikle yüz bölgesinde görülen lentigo yani güneş lekeleri, deride bulunan renk bozukluğu rahatsızlığıdır. Çilden daha koyu ve kalıcı olan bu rahatsızlık kış aylarında da kendisini göstermektedir. Bir diğer leke türü ise hamilelik sırasında oluşan lekelerdir. Özellikle hamileliğin üç ve dördüncü ayında kendini gösteren bu lekeler çözümü en zor olan leke türleri arasındadır. Bazı kadınlarda ise hamilelik sonrası bu lekeler kaybolur.

Leke Tedavisi Kalıcı Mıdır?  

Kişinin cildine ve leke rahatsızlığının derecesine göre değişen kalıcılık, özellikle lazerle leke tedavisinde etkisini ilk günden gösterir ve %70’lik bir başarı oranı sağlanmaktadır.

Leke Tedavisinde Süreç

Yaklaşık olarak 5-6 seansta tamamlanan leke tedavileri sırasında mutlaka doktorunuzun verdiği kremleri kullanmalı ve güneşin altında uzun süre durmamalısınız.

Lazerle Leke Tedavisi Nedir?

Cilt bakımı doğal yöntemlerle korunabilir ancak oluşan lekelerin, izlerin ve buna benzer rahatsızlıkların en etkili çözüm yolu lazerle tedavidir. Bu yöntem cildinizi güvenli bir şekilde soyup yeni derinin sağlıklı bir şekilde oluşmasına olanak sağlıyor. Lazerle leke tedavisi genel olarak güneş lekeleri, yaşlılığa bağlı oluşan lekeler, çiller ve derin izlerde uygulanan bir yöntemdir.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara