Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 27/03/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi

Defne Samyeli Güzellik Sırları


Defne Samyeli Güzellik Sırları

Ünlülerin güzellik sırları ve giyim tarzları her zaman ilgimizi çeker; onlar dikkat çeken popüler insanlardır, yaptıkları bazı şeyleri uygularsak daha iyi ve havalı görüneceğimizi düşünürüz ki bu mantıksız bir düşünce değildir; ünlülerin saç ve cilt bakım sırları arasında insanın haberdar olmadığı, denemek isteyeceği, işine yarayacak şeyler çıkabiliyor. Defne Samyeli güzellik sırları hakkındaki yazımıza bir göz atmanızı guzellik.com.tr olarak tavsiye ederiz, belki bu güzel kadından öğreneceğiniz bir şeyler vardır.

Defne Samyeli direkt olarak güneş koruyucu kullandığı zaman akne sorunu yaşıyormuş, bu yüzden koruma faktörlü nemlendiriciler kullanmayı tercih ediyor.

Defne Samyeli’nin bitkisel cilt bakımı için tercih ettiği yöntem avokado maskesi uygulamak. Cilde kaybettiği nemi geri kazandıran ve ışıldamasını sağlayan bu maskeyi denemek isterseniz tarifi şöyle: 1 adet avokado, yarım salatalık, 1 çay kaşığı organik bal ve 2 çay kaşığı bademyağını mikserde karıştırarak maskeyi hazırlayın. Bu güzellik maskesinin optimum fayda sağlaması için ciltte yarım saat bekletilmesi gerekiyor ama zamanınız yoksa süreyi biraz kısa tutabilirsiniz. Yüzünüze ve boynunuza sürdüğünüz maskeyi çıkarmak için ılık su kullanın. Sonra da nemlendiricinizi sürün.

Fondöten ve allık Defne Samyeli'nin sık kullanılanlar listesinde yer almıyor. Bir maskara tutkunu olan Defne Samyeli Lancome’un maskaralarını çok beğeniyor. Fazla makyaj yapmayı doğru bulmayan Samyeli özel geceler dışında hafif bir makyajı tercih ediyor. Böyle gecelerde ise koyu bir göz makyajı yapmayı tercih ediyor.

Formunu korumak için hiç aksatmadan spor yapan bu çekici kadın beslenmesine de çok dikkat ediyor. Baharat ve çiçek kokularının harmanlandığı parfümleri tercih eden Defne Samyeli parfüm seçerken şişenin güzelliğini de dikkate alıyor.

Ünlü sunucu kendine bakmayı sevdiğini ve bundan kaçınmak için mazeret üretmediğini ifade ediyor. Siz de canlı, ışıltılı ve güzel bir cilde sahip olmak için aynı şekilde hareket etmelisiniz. Yorgunluk vb. bahanelere sığınmayın, cilt bakımını hayatınızın olmazsa olmaz bir rutini haline getirin. Bu tutum orta ve uzun vadede size pek çok fayda sağlar.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Bloglar Ara