• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 12/05/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi

Doğal Güzellik Sırları


Doğal Güzellik Sırları

Doğal Güzellik Sırları; Gelişen teknoloji ve onun getirdiği kolaylıklar insanların doğaya ve doğal gıda-bakım maddelerine olan ilgisini ve ihtiyacını tamamen ortadan kaldıramıyor. Hatta dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan birçok insan yemek, içmek, giymek ve cildine sürmek için özellikle doğal maddeleri tercih ediyor; zira aynı şeylerin yapay olanları oldukça fazla kimyasal ve alerjik madde üretiyor. Doğal güzellik sırlarının, doğal maske tariflerinin ve doğal bakım yağlarının bu kadar ilgi görmesinin sebebi de bu.

Bahar aylarında doğanın ürettiği şifalı otlar yüzde, saçlarda, vücudun her yerinde hazır kozmetik malzemelerinin yaptığı etkiyi hatta bazen daha iyisini yapıyor. Bunun için neyi, ne zaman, ne miktarda ve ne sıklıkta kullanmanız gerektiğini öğrenmeniz ve doğal malzemelerin en ‘sahici’ olanlarını edinmeye çalışmanız gerekiyor çünkü bunların da sahte olanları var. Evde uygulanabilecek yüzlerce maske tarifi doğal güzellik arayışı içinde olanlara cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik alternatifler sunuyor, argan yağı kuru ciltleri muhteşem bir şekilde nemlendirirken kakao yağı cilt çatlaklarıyla mücadele edebilmenizi sağlıyor, badem yağıysa saçlarınızı güçlü ve parlak kılıyor.

Dolabınızda bulunan mevsimlik sebze ve meyveler birçok derdinize derman olabiliyor. Örnek vermek gerekirse çatalla ezilip püre haline getirilmiş birkaç kiviyi suyunu süzüp posasını temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine sürüp 20 dakika bekletmek kırışıklıkların azalmasını sağlıyor ve guzellik.com.tr olarak önerdiğimiz ve daha birçoğunu bulup uygulayabileceğiniz sayısız pratik doğal tariften sadece biri.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik
Üyelik Tarihi: 28/09/2018

Mesaj Gönder

Bloglar Ara