• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Ebru Şallı'dan 5 Güzellik Maskesi


Ebru Şallı'dan 5 Güzellik Maskesi

Ebru Şallı güzellik maskeleri Doğal yöntemlerle cilt bakımı yapmayı seven kadınlar tarafından ilgiyle izleniyor biliyorsunuz. Ziyaretçilerimiz arasında da bu maskeleri denemek isteyenler vardır mutlaka. 

İşte Ebru Şallı’dan cildinizi tazeleyecek, besleyecek, nemlendirecek 5 güzellik maskesi

1. Nemlendirici yüz maskesi 

Bütün cilt tiplerinin neme ihtiyacı vardır ve nemlendirici yüz bakımı günlük cilt bakım rutininizin ayrılmaz bir parçası olmalıdır. Aşağıdaki maskeyi her gün hazırlamak size zor gelecekse guzellik.com.tr olarak önerimiz haftada 1 – 2 kere uygulamayı deneyin, bir süre sonra cildinizin nem oranı fark edilir derecede artacaktır. 

Malzemeler: 3 yemek kaşığı bal 1 limonun suyu 2 yemek kaşığı gliserin Malzemeleri iyice karıştırarak elde ettiğiniz kremi cildinize yayıp 15 dakika bekleyin. Sonra bol suyla cildinizi temizleyin. 


2. Ebru Şallı leke maskesi 

Bu maskeyi haftada 1 kere uygulayarak hafif düzeydeki doğum lekeleri ile fazla güneşlenmekten kaynaklanan lekelerin daha belirsiz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Malzemeler: 10 adet maydanoz dalı 1 tatlı kaşığı menekşe yağı 1 yemek kaşığı buğday yağı 1 yemek kaşığı limon suyu Maydanozu rondodan geçirerek sıvılaşmasını sağlayın, sonra da diğer malzemelerle karıştırın. Maskeyi masaj yaparak cildinize sürüp 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla, yine nazikçe masaj yaparak çıkarın.

3. Ebru Şallı selülit maskesi

Malzemeler: Her birinden 1 yemek kaşığı olmak üzere; Limon yağı Biber yağı Defne yağı Yağları karıştırın. Selülitlerin üstüne nazik hareketlerle masaj yaparak yedirin. 1 saat bekledikten sonra ılık suyla yıkayarak çıkarın.

4. Pürüzsüz bir cilt için muz maskesi

Malzemeler: Yarım muz 1 çay kaşığı bal 1 adet limon kabuğu rendesi Malzemeleri karıştırın. Elde ettiğiniz doğal kremi masajla yüzünüze yedirin. 20 dakika sonra ılık suyla cildinizi maskeden arındırın.

5. Göz kenarı kırışıklıkları için bitkisel maske

Malzemeler: Her biri 1 çay kaşığı olmak üzere; Jojoba yağı Zeytinyağı Limon suyu Malzemeleri güzelce karıştırın. Maskeyi dikkatle, nazik hareketlerle göz çevresine sürün. 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkayarak çıkarın.

Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik Sitesi
Üyelik Tarihi: 28/09/2018

Mesaj Gönder

Bloglar Ara