Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 30/05/2020 kategori: Diyet Ekleyen: guzellik.com.tr

Fitness ve Vücut Geliştirme İçin Beslenme Programı – Ünlü Sporcudan


Fitness ve Vücut Geliştirme İçin Beslenme Programı – Ünlü Sporcudan

Fitness ve Vücut Geliştirme İçin Beslenme Programı – Ünlü Sporcudan

Lazar Angelov, fitness ve vücut geliştirme denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olarak dikkat çekiyor. Amerikalı yıldız, her geçen gün görüntüsünü biraz daha dikkat çekici hale getiriyor. Düzenli yaşamı, sıkı antrenmanları ve dengeli beslenme programıyla başarıdan başarıya koşan Lazar Angelov’un beslenme düzenini sizler için araştırdık. Aslında Lazar Angelov’un beslenme düzeninin diğer sporculardan çok farkı yok; fakat beslenme konusunda disiplinli olması ve bu disiplini sıkı antrenmanlarla taçlandırması, onu diğerlerinden farklı kılıyor.

Lazar Angelov, genelde tavuk, et ve sebze ağırlıklı besleniyor. Kahvaltıda ise yumurta, peynir, jambon, domates, salam ve ton balığı gibi yiyecekleri tercih ediyor. Öğle ve akşam yemekleri protein açısından daha zengin; ayrıca protein tozu ve amino asit gibi dışardan alınması gereken supplementleri de unutmuyor. Kızartma yerine haşlama ve fırında pişirmeyi tercih eden Lazar Angelov, aynı zamanda mutfakta da çok iyi bir aşçı. Spor salonundaki başarısının bir kısmını mutfaktaki yeteneklerine borçlu olan Lazar Angelov, bu açıdan kıskanılacak bir düzene sahip. Lazar Angelov beslenme programı, tüm sporcular tarafından kullanılabilir; fakat protein miktarı, bizzat bireye özel olarak belirlenmelidir. guzellik.com.tr olarak önerimiz fitness ile ilgilenen herkesin günlük alması gereken protein ve karbonhidrat miktarı bir olmayabilir.

Lazar Angelov Beslenme Programında Dikkat Çeken Besinler:

- Yumurta akı,

- Tavuk,

- Kırmızı et,

- Balık,

- Ton balığı,

- Pırasa, domates, salatalık, biber, havuç,

- Hindi eti,

- Peynir, lor peyniri,

- Pilav, makarna.

NOT: Günlük almanız gereken protein ve karbonhidrat miktarına göre bu besinlerden yararlanarak kendi beslenme programınızı oluşturabilirsiniz.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara