Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 23/05/2020 kategori: Estetik Ekleyen: guzellik.com.tr

Göğüs Büyütme Yöntemleri


Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüsler büyük olmaları da küçük olmaları da kadınlar için sorun teşkil eder. Türk kadınları genelde büyük göğüslü olurlar ancak büyük göğüsler de yanında sıkıntı getirir. İstediğini giyememe, uygun beden bulamama sorunlar yaşayan bayanlar oldukça fazla. Büyük göğüslerin tek çözümü ise ameliyattır  ya da küçültücü takıp hayatınız boyunca dekolte bir şey giyememek de bir seçenek olarak karşınıza çıkar.

Göğüs Büyütme Kimlere Uygulanır?

Ancak küçük göğüslü bayanlar için birçok göğüs büyütme yöntemleri bulunmaktadır. Eğer sizde küçük göğüslerinizden memnun değilseniz yazımızı okumaya devam edin. Öncelikle göğüs büyütmenin birçok yolu var, ilaç kullanma, masaj, spor, dolgulu sütyenler ya da en son çara ameliyat gibi. Kilo almanız da göğüslerin büyümesini sağlayabilir. Bu gibi yöntemleri sırasıyla deneyebilir ve hangisinin sizin için en uygun olduğuna karar verebilirsiniz. İlaç kullanmayı tercih ediyorsanız önce doktorunuza başvurmalısınız. Eğer evde rahatça uygulayabileceğiniz yöntemler arıyorsanız göğüs büyütme masajını deneyebilirsiniz. Bu masajın birçok çeşidi bulunmaktadır. Genelde dıştan içe doğru göğüslerinize masaj yaparak ya da göğüslerinizi birbirine yaklaştırıp sonra bırakarak ve bunları belli sayılarda tekrarlayarak sonuç elde edebilirsiniz. Masajın sonuç vermesi uzun zaman alacaktır. Pes etmeden uzun süreli gerekli hareketleri tekrarlarsanız sonunda göğüslerinizde farklılık göreceksiniz. Eğer spor ya da masaj gibi uğraş gerektirmeyen yöntemler istiyorsanız destekli yani dolgulu sütyenleri veya mayoları deneyebilirsiniz. Bu ürünler sizi hiç uğraştırmadan göğüslerinizi olduğundan çok daha büyük göstermenize yardımcı olacaktır. Birçok kadın bu tip sütyenleri günlük hayatta kullanır.

Eğer bu yöntemler sizin için çözüm getirmediyse ve göğüslerinizden son derece şikayetçiyseniz ameliyat olmayı tercih edebilirsiniz. guzellik.com.tr olarak diyebileceğimiz her ameliyatta olduğu gibi göğüs büyütme ameliyatının da birçok tehlikesi bulunmaktadır. Günümüzde sıklıkla yapılan bir prosedür haline geldiği için eskisine göre daha uygun fiyatlara kaliteli doktorlar bulmanız mümkün. Göğüs büyütme ameliyatı öncelikle doktorunuz ile konuşup karar vermeniz gereken bir operasyondur.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara