• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 03/04/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi

Güzellik Sırları


Güzellik Sırları

Çoğu insan saç bakımı ve cilt bakımı yaptırmanın oldukça zahmetli ve maliyetli olduğunu düşünür. Evde yapılan işlemler ve bakım maskeleri ise her cilt ve saç tipine uygun olmadıklarından riskli görünebilirler. Yine de çoğu kadın bakım yapmak için bu yollardan faydalanır. Oysa öyle bilinmeyen güzellik sırları vardır ki bunlardan hiç birine gerek kalmadan temel bakımınızı tamamlamanızı, rahat ve güzel hissetmenizi sağlarlar. 

Güzellik sırları'ndan en önemlisi temizliktir.

Temiz olmayan bir yüze uygulanan şık makyajlar ya da bakımsız bir saça uygulanan farklı saç modelleri faydasız olacaktır. Klasik şampuan ve saç kremiyle yapılacak bir yıkama saçınızın güzel görünmesi için önemli bir başlangıç olacaktır.

Ortalama fiyatlara güvenilir markaların ürettiği saç bakım maskeleri de temin edilebilir. Cildiniz için ise uygun bir fiyata bulabileceğiniz peeling özellikli bir arındırıcı tonik duştan sonra uygulanırsa mucizevi bir etki yaratacaktır. Gül suyu güzellik ve cilt bakımının gizli mucizelerinden biri sayılabilir. 


Güzellik Sırları

 


Fazla bilinmeyen güzellik sırları arasında olan bu doğal sıvı eğer güvenilir bir kaynaktan elde edilirse hem koku gibi rahatsız edici etkileri olmayacak, hem de yüzünüze inanılmaz bir yumuşaklık ve doğal bir canlılık verecektir. Gül suyunun her ihtiyaç duyulduğunda yüz ve boyun çevresine temiz bir pamuk yardımıyla uygulanması günlük yüz bakımı için yeterli olacaktır. 

Saç bakımı için pahalı yağlar kullanmak istemiyor ya da saçınıza zarar vermekten çekiniyorsanız saçınızı haftada bir suya karıştırılmış maden sodasıyla durulamanız ya da bir kova suya 4-5 damla kadar elma sirkesi ekleyerek duştan çıkmadan hemen önce saçlarınıza dökmeniz saçınıza sağlık ve parlaklık kazandıracaktır. Saç yapınızın bozulmaması için guzellik.com.tr olarak bu işlemi hafta bir kereden fazla uygulamanızı önermiyoruz.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik
Üyelik Tarihi: 28/09/2018

Mesaj Gönder

Bloglar Ara