• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Hızlı Güzellik İpuçları


Hızlı Güzellik İpuçları

Hızlı Güzellik İpuçları

Özellikle çalışan bayanlarımız güzelleşmek için fazla zaman harcamamak için hızlı güzellik sırlarını bilmelidirler. Acele bir yere gitmeniz gerekiyor ve vaktiniz az ise hızlı güzellik önerileri ile kısa sürede hazırlanıp en güzel şekilde gideceğiniz yere yetişebilirsiniz. İşte güzellik ipuçlarımız.

 Özellikle gece için hazırlanmaya çok vaktiniz yoksa altın efektli terrakotta pudra yardımınıza koşacaktır. Yüzünüzü gece için taze ve parlak gösterir.günün stresinden bunalmış olan yüzü solgun olmaktan çıkarıp daha canlı gösterir.

Dudaklarınızın ışıl ışıl olması da güzellik bakımından çok önemlidir. Çekici ışıltılı dudaklar yüzü yorgun göstermekten uzaklaştırıp daha canlı gösterir. Bu kargaşa içinde kaşlarınızı fırça ile tarayıp düzeltmeyi unutmayın.

Bacaklarınızın günün yorgunluğunu atması için serinletici ve canlandırıcı jöleye ihtiyacı vardır. Mentollü olan jöleler bacaklarınızdaki ağırlık hissini alır. Yine duş alıp hazırlanacak vakti olmayanlar için kokulu pudra ideal bir seçenektir. Vücut pudrası kullanarak hem terinizi gidermiş olursunuz hem de etrafa hoş koku yayarsınız. Göz makyajınızı yaparken guzellik.com.tr olarak önerimiz beyaz kalem kullanın sizi canlı gösterecektir. Özellikle göz altlarınıza aydınlatıcı uygulayın böylece gözlerinizdeki morluklar ve halkalar kapanmış olacaktır.

Hızlı güzellik tavsiyeleri ile daha bakımlı olacaksınız.Cildiniz aceleci olduğunuzu saklayacaktır.


Eklenme Tarihi: 11/05/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik Sitesi
Üyelik Tarihi: 28/09/2018

Mesaj Gönder

Bloglar Ara