Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 23/05/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: guzellik.com.tr

Kalça ve Basen Eritme Yolları


Kalça ve Basen Eritme Yolları

Kalça ve Basen Eritme Yolları

Zaman ne olursa olsun, her zaman kadınların şikâyetçi oldukları bir nokta da maalesef kalçalar ve basen bölgeleridir. Her yıl yaz aylarına yaklaşırken çoğunluğu kadınların bulunduğu akım ile genelde spor salonlarına yığılmalar olabilmektedir. Her kadın kısa sürede aldığı o fazla kilolardan kurtulmak için, kalça ve basen bölgelerinde ki fazlalıkları eritmek için kısa sürede spora başlıyor. İşte bu konuda sizlere tecrübe olması için faydalı bilgiler…

Kalça ve Basen Eritme İçin Doğru Beslenme

Öncelikle hayatınızı belli bir düzene sokmalı ve sağlıklı bir biçimde, dengeli olacak bir şekilde beslenmelisiniz. Beslenmenize dikkat ettikten sonra bunun yanına birde spor eklemelisiniz. Haftanın belirli zamanlarında en basiti evinizde bile belirli egzersizler ile kesinlikle bu durumu gidermelisiniz. Unutmamalısınız ki, kalçalarınızda ki fazlalıklar asla ve asla genetik bir durum değildir tamamen yaşam tarzınızla ilgilidir. Bu nedenle sizlere her zaman sağlıklı bir yaşam için spor ve dengeli beslenmeyi öneriyoruz.

Kalça ve Basen Eritme İçin Kas Güçlendirme

Vücutta ki kaslarınızın güçlü olması için çaba harcayın. Şöyle düşünün ki, vücudunuzun kaslara ihtiyacı var. Çünkü vücudunuzda ki haslar, sizin fabrikanızdır. Bu fabrikanızın her zaman güçlü olması, yağlarınızın da erimesi için önemli bir adım olacağından dolayı kesinlikle kaslarınıza önem vermelisiniz.

Kalça ve Basen Eritme İçin Düzenli Egzersiz

Her ne olursa olsun günlük olarak en az 30 dakika kadar egzersiz yapınız. Bu egzersizleriniz bir yürüyüş olabilir veyahut bir koşu olabilir. Ya da bisiklet sürmeyi seviyorsanız, bisiklet sürebilir ya da yüzme gibi alışkanlığınız varsa yüzmek de egzersiz yerine geçmektedir. Haftada en az 3 gün kadar 30 dakikalık bir egzersiz yapmalısınız.

Egzersizlerinizi kafanıza göre uydurmamalısınız. guzellik.com.tr olarak önerimiz bir uzmana danışabilir veyahut yapmanız gereken hareketler hakkında internetten bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerde hemen internet üzerinden bilgi sahibi olarak, kalça ve basen bölgelerinde ki fazlalıklardan kurtulmak için neler yapmanız gerektiğini araştırabilirsiniz.

Son olarak egzersizlerinizi yaparken kesinlikle nefes alışverişinize dikkat ediniz. Çünkü nefes alıp vermeniz, bu uygulama için oldukça önemli bir durumdur. Nefesinizi alırken hava ile doldurup karnınızı büyütün, ardından verirken de akciğerlerinizi boşaltacak derece de nefesinizi verin


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara