Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 10/05/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi

Kendall Jenner 2 Dakikalık Sabah Güzellik Sırları


Kendall Jenner 2 Dakikalık Sabah Güzellik Sırları

Kendall Jenner 2 Dakikalık Sabah Güzellik Sırları 

Hepimiz sabah kalktığımız da sadece 2 dakika içinde işe başlayabilirsek çok güzel olurdu. Sabahları özellikle makyajınızı yapmak için çok zaman harcıyorsunuz. İnan ya da inanmayın, süper model Kendall Jenner'ın sabah hazır olması ne kadar sürüyor. Kendall, süper hızlı güzellik rutinini hepimizle paylaşması gerçekten çok güzel. Sabahları zamanı kurtarmayı amaçlayan Kendall'ın güzellik sırlarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Kendall Jenner adlı model kötü bir yüz görünümünü önlemek için hafif bir fondöten kullanıyor. Ayrıca, günlük makyajınız için hafif fondötenler kullanmak ve cildi doğal bırakmak daha iyidir. Fazla kapsama ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, sorunlu alanlarda daima kapatıcı kullanabilirsiniz. Daha kolay ve daha iyi uygulama için Kendall gibi daha iyi bir sünger veya fırça kullanın. Kendall'ın doğal görünen parlak cildinin sırrı bronzlaştırıcısıdır . Her gün krem bazlı kontur uygulamalarına ihtiyacınız yok . Ancak, bronzlaştırıcınızın cildinizin rengini daha da güzelleştirdiğinden emin olmanız gerekir. Gölgeleri test ederken, doğal gün ışığında daima kontrol edin. Mağaza ışıkları karışık ve yanıltıcı olabilir. Doğru fondöteni satın aldığınızı düşündüğünüzde de muhtemelen bu durumu yaşıyordunuz, ancak yüzünüzü dışarıda gördüğünüzde sonuçtan memnun değilsiniz. Bronzlaştırıcıda aynı şey. Cildinizde grimsi görünüyorsa, gölge cildiniz için çok soğuk veya karanlık olduğu anlamına gelir. - guzellik.com.tr  Öte yandan, sıcak tonlar belirli cilt tonlarında turuncumsu görünebilir, bu nedenle bronzlaştırıcı için alışveriş yapmadan önce cilt tonunuzu ve yapınızı iyi bildiğinizden emin olun. 

Kendall'ın göz kamaştırıcı görünümünün diğer sırrı ise; etkili kaşları ve kaldırılmış uzun kirpikleri . Mükemmel şekilli kaşlar sizinde görünümünüzü anında güzelleştirecektir. Jenner'a göre, kaşlarınızı ihtiyaç duyduğunuzda doldurmanız ve kirpiklerinizin köklerinden ucuna rimel uygulamanız gerekir. Son olarak, dudaklarına cildi ile uyumlu bir ruj kullanıyor ve dudaklarını dolgunlaştırması için dudak parlatıcı kullanıyor. Dakikalar boyunca kirpiklerine maskara uygulamak yerine, sadece kirpikleri kaldırmak için köklere odaklanıyor. Aynı şey kaş ve dudaklar için de geçerlidir. Nihai sonuç, şaşırtıcı bir gündüze uygun doğal görünümüdür. Kendall'ın 2 dakikalık güzellik sırlarının yaşamı güzelleştiren ve zaman kazandıran en iyi güzellik ipuçları olduğunu itiraf etmeliyiz


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Bloglar Ara