Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 29/05/2020 kategori: Moda Ekleyen: guzellik.com.tr

Ombre Saç Modelleri


Ombre Saç Modelleri

Ombre Saç Modelleri

Geçtiğimiz yıl trend olan ve bayanların beğenisini kazan ombre saç modelleri, 2020 yılında da trend saç renkleri arasında yerini aldı. Ünlü bayanların da tercihi olan ombre saçlar, özellikle Kim Kardashian gibi yıldızların favorisi olmuştur. Bayanlara daha doğal bir görünüm sunan ombre saçlara yeni çıkan ombre saç boyaları ile sizler de sahip olabilirsiniz. Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu boyalar sayesinde sizler de doğal bir ışıltı ve güzellik yakalayın.

Ombre saç stili, renk geçişleri olan ve krep saç balyajı olarak da bilinen bir uygulamadır. Genellikle saç uçlarına uygulanır ve doğal saç renginden daha açık tonlar tercih edilir. Özellikle sarı ombre, gri ombre, bal köpüğü ombre saç boyaları kumral bayanlara çok yakışmaktadır. Saçlardaki bu renk geçişi, hanımların yüzüne ışıltı verir ve doğru bir makyaj ile mükemmel bir görünümü de beraberinde getirir. Sizler de yenilikleri takip ediyorsanız ve her daim bakımlı bir imaja sahip olmak istiyorsanız, ombre stilini mutlaka denemelisiniz. - guzellik.com.tr

Ombre Saç Nasıl Yapılır?

Saçların üst kısımları daha koyu ve saç uçlarına doğru daha açık tonların kullanıldığı ombre saçı, her saç renginde uygulanabilir. Popüler bir hale gelen bu saç stiline sahip olmak için doğal saç rengi açan bitkisel yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin; banyodan sonra saç uçlarına papatya suyu uygulayarak ve bir süre güneşte kalarak, kısa bir zamanda saç uçlarının rengini açabilir ve doğal bir şekilde ombre saç görünümüne sahip olabilirsiniz. Yine, saç renginizden birkaç ton açık saç boyası veya ombre boyalar ile uygulama talimatlarına uyarak, bu saç stilini yakalayabilirsiniz.

Ombre Modelleri

gri ombre

sarı ombre

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Bloglar Ara