Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 22/10/2020 kategori: Diyet Ekleyen: Güzellik Rehberi

Online Diyet Koçluğu


Online Diyet Koçluğu

Online Diyet Koçluğu ve online diyet koçu hizmeti hakkında yeni blog yazımızı guzellik.com.tr farkıyla paylaşıyoruz. 

Okula veya işe gidip gelmek, çocuklarla ilgilenmek, arkadaşlarla görüşmek, evin düzenini sağlamak derken 24 saat günümüz insanına yetmeyebiliyor. Büyük kentlerde yaşayanlar, özellikle yoğun trafikte geçen uzun saatler yüzünden bazı kişisel şeyler için daha da az zaman bulabiliyorlar; örneğin diyetisyene gitmek için. Oysa insanların cinsiyet, yaş grubu, sağlık durumu, hareketlilik seviyesi gibi özel şartları göz önünde bulundurulmaksızın piyasaya salınan diyetleri denemek yerine bunu yapmayı tercih edecek birçok kişi var. Online diyet koçluğu hizmeti işte hayatı tam da bu noktada kolaylaştırıyor. Bu imkan sayesinde internet ve telefon kullanarak online diyet koçu beslenme uzmanlarından danışmanlık alabiliyor, hakkınızda bazı bilgiler vererek size özel hazırlanmış bir diyet programı uygulamaya başlayabiliyorsunuz.

Online Diyet Koçu

 Sağlıklı kilo vermek gibi bir hedefiniz varsa ve hayatınızı bu hedefe uygun bir şekilde programlamaya kararlıysanız sizi tebrik etmek isteriz; zira bu gerçekten çok doğru bir bakış açısı. Normal şartlar altında, bireysel özelliklerle uyumlu bir diyet ve egzersiz programı bir araya geldiğinde kilo verme amacınıza ulaşamamanız için bir sebep yok.

Bu yolda dayanamayıp programınızdan saptığınız, motivasyonunuzu kaybettiğiniz zamanlar olabilir. Endişe etmeyin; online diyet koçluğu size bu gibi durumlarda da yardımcı oluyor. İşin uzmanları kafanızın karıştığı, bazı şeyleri yapamayacağınızı veya sürdüremeyeceğinizi hissettiğiniz zamanlarda size destek oluyor, tekrar başlangıçtaki kararlı ve umutlu halinize dönmenize yardımcı oluyorlar.

Daha ince, biçimli ve fit görünmek istiyorsanız, hayalinizdeki vücuda kavuşmak için harekete geçmeye hazırsanız bu yeni nesil, pratik ve etkili hizmetten faydalanmayı mutlaka düşünmelisiniz. Bunun diyetisyene gitmeye zamanı olmayan kişiler için ne kadar avantajlı bir hizmet olduğunu biraz daha açıklayabilmek için size programın sağladığı olanaklardan ve faydalarından daha detaylı olarak söz edelim.

Online Diyet

 Online Diyet Koçu Size Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

  • Diyetisyene gitmek istiyorum ama zamanım yok” sorununu ortadan kaldırır. İnternet ve telefon ile bilgi ve fikir alır, sorular sorarsınız.
  • Size online olarak gönderilen formu doldurup yolladıktan sonra şahsi özelliklerinize uygun bir diyet programı hazırlanır. Böylece sağlıklı ve bilinçli bir diyet yapmaya başlarsınız. Piyasaya her gün bir yenisi çıkan, sağlığınıza zarar verip vermeyeceğini veya kalıcı bir sonuç almanıza yarayıp yaramayacağını bilmediğiniz diyet programları arasında kaybolmanız gerekmez.
  • Belli bir zamanda, örneğin öğlen veya akşam yemeğinde ne yemeniz gerektiği gibi konularda kafanız karışırsa cevabı diyetisyeninizle mobil iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.
  • Diyetisyeniniz, yine online bir form aracılığıyla, durumunuzu günlük olarak takip eder. Bir sıkıntı çekip çekmediğinizi, kendinizi nasıl hissettiğinizi, hangi noktalarda zorlandığınızı dikkate alarak size yeni tavsiyeler ve uyarılar gönderir.
  • Motivasyonunuz düştüğünde, kendinize ve yaptıklarınıza inancınız azaldığında diyet koçunuz size yardımcı olur, destek verir, yol gösterir.
  • Tatilde veya özel bir davette diyet programınızın bozulmaması için neler yapmanız gerektiği hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
  • Sürekli diyet koçunuzla iletişim halinde olduğunuz için diyetinizin fiziksel veya ruhsal sağlık durumunuz üzerinde olumsuz etkileri varsa bu durum zamanında fark edilir ve gereken önlemler alınır.

Güzellik Rehberi'nde online diyet koçluğu hizmeti veren üyelerimiz hakkında bilgi almak için bize mesaj yollayabilirsiniz. En kısa sürede size geri döneceğiz.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Bloglar Ara