Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 18/04/2020 kategori: Cilt Bakımı Ekleyen: Güzellik Rehberi

Plexr Uygulaması


Plexr Uygulaması

Plexr Nedir?

Plexr, Plexr uygulaması veya bir başka söylenişiyle plazma enerjisi ile ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemi cerrahi işlemler yaptırmadan gençleşmek isteyenlerin çok ilgisini çekiyor. İşlemin ameliyatsız göz kapağı estetiği olmayı mümkün kılması insanlara özellikle cazip geliyor. Sonucun estetik operasyondaki kadar çarpıcı olmasını beklemek gerçekçi olmaz, ancak, çoğu zaman ortaya etkileyici bir sonuç çıkıyor.


Plexr

 Maddenin dördüncü halini kullanan plazma işleminin temel prensibini şu şekilde açıklayabiliriz: Havadaki gazlar, estetik sorunlardan etkilenen bölgelerde yıldırım düşmesi mekanizmasında olduğu gibi küçük bir elektrikli kemer oluşturmak için iyonize ediliyor. Plazma yıldırım düşer gibi cilt yüzeyine dokunduğunda cilt hücreleri çekilip sıkılaşıyor. Böylece üst ve alt göz kapağında sarkmalar ve kırışmalar oluşmasına yol açan cilt gevşemeleri cerrahi uygulamalarla kesilip alınmaksızın küçültülmüş ve toparlanmış oluyor. Sorunlu bölgenin dışındaki yağ ve sinir dokuları, kıl kökleri, kılcal damarlar uygulamadan herhangi bir şekilde etkilenmiyor.Plexr

 

Marion Cotillard, Carla Bruni, Luis Figo ve diğer bazı ünlü isimler tarafından da tercih edilen plazma enerjisi plexr uygulaması sadece ameliyatsız alt ve üst göz kapağı estetiği için kullanılmıyor. Bu teknik ayrıca aşağıdaki sorunlar üzerinde de etkili olabiliyor:


  • Özellikle sigara içenlerde sıklıkla görülen dudak üstü çizgileri
  • Güneş lekeleri, çiller, akne ve yaşlılık lekeleri türünden cilt sorunları
  • Cilt çatlakları
  • Ksantelazma (Gözlerin çevresinde görülen küçük, beyaz - sarı renkli lekeler) tedavisi

Plexr ile Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Nasıl Yapılıyor?

Uygulamadan önce bir hazırlık süreci geçirmek gerekmiyor. Randevunuza gelmenizden sonra size anestezik bir krem uygulanıyor. Bundan 30 – 45 dakika sonra başlayan işlem sırasında her bir göz kapağına yarım saat uygulama yapılması yeterli oluyor.

İşlemden sonra uygulama bölgesinde yaraya sürülebilir türden fondöten ve güneş koruyucu kremle kapatılması gereken kabuklu, lekeli bir görünüm oluşuyor. Bu görünümün 4 ile 10 gün arasında bir süre içinde ortadan kalkmasının ardından günlük sosyal hayatınıza dönebiliyorsunuz. İyileşme sürecinde guzellik.com.tr olarak araştırmalarımıza göre yüzünüzü yıkamak için hafif, hassas sabunlar ve duş sırasında da bebe şampuanı kullanmanız tavsiye ediliyor.

Kaç Seans Yaptırmak Gerekiyor?

Seans sayısı giderilmesi hedeflenen cilt sorunlarının boyutu ve başka etkenlere göre değişiyor. Bazı durumlarda tek bir seans bile yeterli olabiliyor. Çoğu durumda verimli bir sonuç almak için gereken seans sayısı 3’ü geçmiyor.

Sitemiz üyeleri Uzman Estetisyenler Plexr PEN uygulaması yapmaktadır. Plexr plazma yaptıranlar, plexr göz kapağı öncesi sonrası fotoğrafları, plexr lazer fiyatları, plexr skar tedavisi ve daha fazla bilgi için kendilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Bloglar Ara