• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları


Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

Serenay Sarıkaya gibi duru bir cilde ve düzgün bir fiziğe sahip olmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? 1991 Ankara doğumlu oyuncu ve model, bu sıralarda rol aldığı şampuan reklamlarında bakımlı, ışıltılı uzun saçlarıyla da hayranlık uyandırıyor. Böyle olunca da kadınlar Serenay Sarıkaya’nın güzellik sırları hakkında bilgi edinmek istiyorlar tabii. Sitemizin ziyaretçileri arasında da bu konuyu merak edenler olabileceğini düşündük ve sizin için genç oyuncunun güzellik adına neler yaptığını, nelere dikkat ettiğini guzellik.com.tr olarak araştırdık.

Nemlendirici Bakıma Büyük Önem Veriyor

Serenay cildini düzenli olarak nemlendirmeyi hiçbir zaman unutmuyor. Bakımlı, genç, ışıltılı bir cilt için siz de cilt tipinize uygun kaliteli bir nemlendirici edinmeli ve her gün kullanmalısınız.


Serenay Sarıkaya

 Cildini Güneş Işınlarının Zararlı Etkilerinden Koruyor

Güneş ışınlarına sıklıkla ve direkt olarak maruz kalmak cilt yaşlanmasına sebep olan temel etkenlerden biridir. Bunun farkında olan ve cildinin güzelliğini mümkün olduğu kadar uzun süre korumak isteyen Serenay Sarıkaya, güneş koruyucu sürmeden şuradan şuraya gitmiyor.

Haftada Bir Saç Bakım Maskesi Uyguluyor

Serenay Sarıkaya’nın güzellik sırları konusuna girip de uzun, parlak ve dolgun saçlarından söz etmemek mümkün mü? İşte Serenay’ın saçlarına haftada bir kere uyguladığı bakım maskesi:

Malzemeler

1 kaşık zeytinyağı

2 yumurta

2 kaşık acıbadem yağı

Yapılışı

Malzemeleri karıştırarak maskeyi hazırlayın. Kafa derinize uygulayıp 1 saat bekledikten sonra saçlarınızı ılık suyla iyice yıkayarak maskeden arındırın.

Saç bakımı için farklı bir maskeyi de tercih edebilirsiniz tabii. Önemli olan saçlarınıza iyi gelen, sağlık ve ışıltı veren doğru formülü veya ürünü bulmak ve düzenli olarak uygulamaktır.

Serenay Sarıkaya

 

Makyaj Yaparken Dengeye Dikkat Ediyor

Güzel oyuncu makyaj yaparken belli bir bölgeye ağırlık verdiyse yüzünün diğer kısımlarında sade bir uygulama yapıyor. Örneğin iddialı bir göz makyajı yaptıysa dudaklarını sade, doğal renkli bir rujla hafifçe renklendirmeyi tercih ediyor.

Düzenli Olarak Profesyonel Cilt Bakımı Yaptırıyor

Gayet kaliteli ve etkili cilt bakım ürünleri kullanıyor, ev yapımı maskeler uyguluyor olabilirsiniz ama arada bir cildinizi bir profesyonelin becerikli ellerine bırakmanın tadı ve sonucu da başkadır, öyle değil mi? Serenay Sarıkaya gibi modellik ve oyunculuk yapan bir genç kadın için daha da önemlidir bu; çünkü dikkatler her zaman üzerinde olduğundan daima bakımlı olması gerekir. Çekimler ve davetler için yapılan ağır makyajların, kullanılan çeşitli kozmetiklerin olası olumsuz etkilerinden korunması da. Serenay, her ay düzenli olarak cildini profesyonel ellere teslim ediyor.

Spor Yapıyor

Serenay’ınki gibi fit bir vücuda sahip olmayı ister misiniz? Öyleyse siz de onun gibi her fırsatta spor yapmalısınız. Yürümek, koşmak, bisiklet sürmek, yüzmek, evde egzersiz yapmak, dans etmek…sizin için uygun olan, keyifle yapacağınız egzersiz türünü veya türlerini bulun ve zaman kaybetmeden uygulamaya başlayın. Düzenli olarak tabii.

Bolca Su İçiyor ve Sağlıklı Besleniyor

Sadece dıştan bakım yapmak, kozmetik ürünleri kullanmak güzellik için tek başına yeterli değildir. Bunun bilincinde olan Serenay her gün içmesi gereken miktarda su içiyor ve dengeli beslenmeye özen gösteriyor.

Ünlülerin güzellik sırları ile ilgili diğer blog yazılarımız da mevcuttur. Onları da okumanızı tavsiye ederiz.


Eklenme Tarihi: 06/05/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik Sitesi
Üyelik Tarihi: 28/09/2018

Mesaj Gönder

Bloglar Ara