Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Buz Lazer Fiyatları


Buz Lazer Fiyatları

Buz lazer, 1997 yılında başlayan ve geçen yıllar içinde giderek daha konforlu, daha etkin tekniklerle geliştirilmesine çalışılan lazer epilasyon tekniklerinin en yenilerinden biridir. Bu tekniğin en ilgi gören özelliğinin acı hissini minimuma indirmesi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamanın ilgi görmesi doğal olarak bu şekilde buz lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin buz lazer fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak istemelerine yol açmıştır.

Buz Lazer Tekniğinin Özellikleri ve Avantajları

Buz lazer epilasyon, verdiği kademeli ısıyla kıl köklerini tahrip ederken cihazın başlığındaki safir uç sayesinde cildi soğutur ve rahatlatır. Bu türden diğer uygulamalara göre daha az acı vermesinin esas sebebi budur. Sadece acı duyma riskini değil, yan etki riskini de minimuma indirir.


buz lazer

 

80’den fazla ülkede kullanılmakta olan teknikte, klasik lazer atımlarından farklı olarak, uygulama cihazının başlığı cildin üzerinde sürekli olarak hareket ettirilir. Bunu ütünün bir giysi üzerindeki hareketlerine benzetebiliriz. Tedavi başlığı teninize değdiğinde buz gibi soğuktur ve bu durum seans bitene kadar devam eder. Böylece cildinizde sürekli bir serinlik ve ferahlık hissedersiniz ve diğer lazer tekniklerine göre daha az acı duyarsınız.


Bu teknik aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Bir seansın uzunluğu da, istenen sonuca ulaşmak için uygulanması gereken seans sayısı da diğer lazer tekniklerine göre daha azdır.

Buz Lazer Fiyatları

Uygulamanın fiyatı çeşitli etkenlere göre farklılık gösterir. Bu etkenlerden biri kişinin kıl ve kilo yapısıdır. Fiyatlar uygulama bölgesine ve işlemi yaptırdığınız yere göre de değişir. Her ildeki, ilçedeki ve klinikteki buz lazer fiyatları aynı değildir. Yine de guzellik.com.tr  olarak 2020 yılı itibariyle ortalama 10 seans   500 TL ile 950 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Bu konuda karar vermeye çalışırken uygun fiyat vaat eden yerleri, indirim ve kampanya gibi olanakları araştırmanız doğaldır. Ancak, işlemi yaptıracağınız kliniğin yerin hijyen koşulları, merdiven altı olarak tabir edilen şekilde hizmet veren bir yer olmaması ve güvenilirliği hakkında da araştırma yapmalısınız.

Her Mevsimde ve Her Cilt Tipine Uygulanabiliyor

Cilde düşük dozda ve sık tekrarlar halinde uygulanan bu teknik, bu yüzden yazın veya kışın uygulanabilir. İşlemi daha önceki benzer uygulamalardan farklı kılan etkenlerden biri de budur. Teninizin beyaz veya bronz olması fark etmez. Ancak, uygulama sonrasında güneşlenecek olursanız güvenilir bir marka tarafından üretilmiş olan, yüksek koruma faktörü içeren, kaliteli bir güneş koruyucu kullanmanız gerekir.

Güncel buz lazer fiyatları için guzellik.com.tr sitemizi belirli aralıklarla ziyaret edebilirsiniz. Firmalardan buz lazer fiyatları geldikçe sayfayı sürekli olarak güncel tutacağız.

Sitemize kayıtlı işletmelerden direk buz lazer fiyatı almak isterseniz güzellik merkezleri profil sayfalarında sağ tarafta bulunan fiyat talep formunu kullanabilirsiniz.


Eklenme Tarihi: 01/04/2020 kategori: Lazer Epilasyon Fiyatları Ekleyen: Güzellik Rehberi
0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Ortalama Fiyatlar Ara