Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
 • Müşteri Hizmetleri
 • Üye Girişi
 • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Saç Ekimi Fiyatları


Saç Ekimi Fiyatları

FUE yöntemi ile saç ekimi başta olmak üzere farklı yöntemlerle yapılabilen saç ekimi işlemi ciddi seviyede bir saç dökülmesi veya kaybı yaşayan insanların sorununa çözüm getiriyor. Daha önceleri bu sorun daha çok genetik etkenlerle ve yaşın ilerlemesiyle ilişkilendiriliyordu. Günümüzde ise bunların yanında hayatın daha yorucu ve stresli hale gelmesi ile kimyasal katkılı gıda maddeleri ve kozmetik ürünlerinin etkilerinin de saçların dökülmesine yol açabileceği düşünülüyor. Bu oldukça yaygın bir sorun olduğundan insanlar işlemle ilgili detayların yanı sır saç ekimi fiyatları konusunda da bilgi edinmek istiyorlar.

Saç Ekimi Ücretleri

Saç ekimi fiyatları için standart bir tutar söylemek mümkün değil. İşlemin fiyatı saç dökülmesinin boyutu, ekilecek greft sayısı, uygulamanın yapıldığı hastane ve kullanılan saç ekim tekniği gibi unsurlara göre değişiyor. Operasyonu gerçekleştirecek olan doktorun özellikleri ve uygulamanın dışında verilen ek hizmetler de fiyatları etkiliyor. Yine de ortalama olarak saç ekim fiyatı greft sayısına bağlı olarak 3.500 TL - 12.000 TL arasında değişmektedir.

Saç Ekimi İçin Bir Merkez Ararken Bunlara Dikkat Edin

Bu işlemi nerede, ne şekilde, kime yaptıracağınıza karar vermeye çalışırken bütçenize göre davranmak en doğal hakkınızdır. Bu ve benzeri uygulamalar için verilen fiyatlar bazen ortalamanın çok üstünde veya altında olabilir. Her ikisinin de bazı sebepleri vardır. Örneğin fazla yüksek görünen bir fiyat işlemin yapılacağı semtle, kliniğin ve doktorun tanınmışlığıyla ilgili olabilir. Bu sizin şartlarınıza uygun değilse daha makul fiyatlar veren yerlere bakarsınız doğal olarak. Ancak, fazla düşük fiyatlara da kuşkuyla yaklaşmanız gerekir. Çünkü bu durumda umduğunuz sonucu alamamanın dışında başka zararlar da görebilirsiniz. 

Bu tıbbi bir girişimdir ve en iyisi uygulamanın hastane ortamında, deneyimli bir plastik cerrah ve ekibi tarafından gerçekleştirilmesidir. Bu durumda komplikasyon riski minimuma iner. 

 • Merkezin Sağlık Bakanlığı onayı olup olmadığını sorgulayın.
 • Operasyonun nerede ve hangi şartlar altında yapılacağını öğrenin. İşlemin yapılacağı yeri görün.
 • Daha önce yapılmış uygulamaların fotoğraflarını isteyin.
 • Doktorun operasyona girip girmeyeceğini ve hangi aşamalarda bizzat bulunacağını sorgulayın.
 • Doktorunuzla yüz yüze görüşün ve aklınızdaki bütün soruları sorun.
 • Verilen fiyat çok yüksek veya fazla düşükse ikisinin de sebebini öğrenin.
 • Fue saç ekimi yöntemi veya diğer saç ekim yöntemlerinden hangisinin uygulanacağını öğrenin. 
 • Kaç grefte ihtiyacınız olduğunu sorgulayın.

Güzellik Rehberi'ne üye firmalardan saç ekimi fiyat bilgisi almak için fiyat talep formunu kullanabilirsiniz.

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Mesaj Gönder
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Ortalama Fiyatlar Ara