Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol
Eklenme Tarihi: 10/11/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik

Eva Longoria’nın güzellik sırları


Eva Longoria’nın güzellik sırları

En büyük çıkışını 2013 – 2012 yılları arasında yayınlanan Umutsuz Ev Kadınları (Desperate Housewives) dizisindeki Gabrielle Solis karakteriyle yapan Eva Longoria sonraki yıllarda da çeşitli projelerde rol aldı. 45 yaşındaki Eva Longoria’nın güzellik sırları kadınların ilgisini çekiyor, zira o hem güzel ve çekici, hem de yaşından genç görünen bir kadın.

Yapımcılık ve yönetmelik de yapan Eva, sağlam ve nispeten minimalist bir cilt bakım rutini uyguluyor.  Bir röportaj sırasında, daha genç görünmek için neler yaptığı hakkındaki soruya şöyle cevap veriyor: “İnsanlar bunun makyajla ilgili olduğunu düşünüyorlar ama anahtar kelime cilt bakımı. Güzel bir cilde sahip değilsen makyaj yapmak seni olduğundan daha yaşlı ve kötü gösteriyor. Makyaj yaparken yüzümü çok fazla kapatma veya aşırı miktarda pudra kullanmak taraftarı değilim. Cildinizdeki ince çizgileri pudra sürerek ne kadar çok kapatmaya çalışırsanız pudra o derecede gözünüze batıyor. Çoğu kişi böylece kusurları kapatacağını düşünür ama aslında bu cilt yüzeyinde kötü görünümlü, kalın bir tabaka oluşmasına sebep oluyor.”

Eva Longoria güzellik sırları ile ilgili bir soruya maruz kaldığında SPF’den söz etmeyi hiçbir zaman ihmal etmiyor. Güneş kremini evden çıkarken yanına almayı asla unutmadığı şeyler arasında sayıyor. Allure dergisine verdiği röportajda “Annem güneş kremi kullanımı konusunda çok katıydı” diyor. “Bana her zaman ‘40’lı yaşlarında sahip olduğun cilt, 20’li yaşlarında baktığın cilttir’ derdi.” Her g,n güneş kremi kullanan Eva, bunun cildi için hayati derecede önemli olduğunu düşünüyor. İnsanın araba sürerken bile güneş ışınlarından etkilenebileceğini, böylece cildinde güneş lekeleri oluşmasına engel olduğunu söylüyor.

Longoria’nın heybesinde ekonomik güzellik tüyoları da var. Bazen makyaj temizleyici olarak bebe yağı kullandığını söyleyen Eva, böylece ünlülerin bile her zaman “En iyisi en pahalı olanıdır” diye düşünmediğini gösteriyor.

Eva Longoria “Cilt güzelliği için gerçekten çok şey yapıyorum” diyor, “Zira cildin güzel olmazsa harika bir makyaj yapman mümkün değil. Su içmek benim için çok önemli. Farklı nemlendirici ve serumlarla oynamayı seviyorum. Revitalift serisinin tamamını beğeniyorum. Göz, yüz ve boyun serumlarını kullanıyorum. Cildimi nemlendirmek bana iyi geliyor. Evde birçok güzellik maskesi uyguluyorum. “

Eva, kendine zaman ayırabildiğinde öz bakım yapmaya bayıldığını söylüyor. Uzun bir banyo keyfi yaptığı zamanlarda bol miktarda kozmetik ürün kullanmayı seviyor. Yüzüne maske uygulayıp banyoda arkasına yaslanarak rahatlamaktan büyük keyif alıyor.

Yaşından genç göründüğünü insanlardan sıklıkla duyduğunu söyleyen Eva, dışarı çıkmış ve eve yorgun bir halde gelmiş olsa bile, saat ne kadar geç olursa olsun makyajını çıkarmaya üşenmediğini belirtiyor. Her sabah ve her gece cilt temizliği yapıyor, tonik kullanıyor ve nemlendirici sürüyor. Toksinlerden kurtulmak için, bol su içmenin yanında yeteri kadar uyumaya ve egzersiz yapmaya da önem veriyor.

Eva Longoria’nın güzellik sırları hakkındaki yazımıza son vermeden önce size ünlü yıldızdan bir tüyo daha aktaracağız: “Aşık olmak gözlerinizin de, cildinizin de parlamasına yol açar. Arkadaşlarıma her zaman aşık olmanın muhteşem görünmelerini sağlayacağını söylerim.”


Yorumlar

0 Yorum

Bir Yorum Yaz


Ekleyen:

Güzellik

Mesaj Gönder İletişim Bilgileri

Haberler Ara