• Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Kardashian ve Jenner Kardeşlerin Güzellik Masrafları Dudak Uçuklatıyor


Kardashian ve Jenner Kardeşlerin Güzellik Masrafları Dudak Uçuklatıyor

Mirror’un haberine göre, Keeping Up with the Kardashians isimli şov programının yıldızları Kardashian ve Jenner kardeşler güzellik söz konusu olduğunda harcamada sınır tanımıyorlar. İki ailenin popüler kadınlarının cilt bakımı, spor, makyaj, saç kaynakları, kalıcı ojeler ve estetik gibi işlemler için harcadıkları para ayda toplam 545 bin doları buluyor.

Güzellik adına en fazla harcamayı yapan Kim Kardashian cilt bakımı için 5 bin, kaş tasarımı için 1200 dolar ödüyor. Spor eğitmenine haftada 2 bin 500 dolar ödeyen Kim’in saçındaki kaynak için harcadığı tutar 2 bin dolar. Vücut bronzlaştırma makyajı için de 345 dolar ödüyor. Kim’in aylık harcaması 165 bin dolar tutuyor.

Khloe Kardashian’ın en büyük masraf kalemini bakım harcamaları oluşturuyor. Bakım kremleri için 1000, saç kaynakları için 2 bin dolar ödeyen Khloe’nin aylık harcaması 145 bin doları buluyor.

Kylie Jenner yılda 2 kere yaptırdığı estetik uygulamaları 38 bin dolar tutuyor. Özel günlerde saçlarına taktırdığı kaynaklar için 8 bin doları gözden çıkaran Kylie, ipek kirpikler için 170, kalıcı ojeler için de 250 dolar ödüyor. Mirror’da yayınlanan habere göre Kylie güzel, bakımlı ve çekici bir görünüm için ayda 140 bin dolar kadar harcama yapıyor.

Kardashian ve Jenner ailelerinin kadınları arasında güzellik adına harcadığı para açısından dördüncü sırada olan Kourtney Kardashian haftalık spor eğitmenine her bir seans için 2 bin 500 dolar ödeme yapıyor. Bakım kremlerine 500 dolar ödeyen Courtney bakım maskesi için 190, temizleyiciler için 200 dolar harcıyor.

Kendall Jenner’ın aylık güzellik giderleri ise 25 bin dolar tutuyor. Kendall her bir saç bakımı ve tasarımı seansı için 1000 dolar harcıyor. Özel spor koçuna da 1,5 aylık egzersiz için 15 bin dolar ödüyor.


Eklenme Tarihi: 28/06/2020 kategori: Güzellik Ekleyen: Güzellik Rehberi
Telefon Numarasını Gör
İletişim Bilgileri

Güzellik Sitesi
Üyelik Tarihi: 28/09/2018

Mesaj Gönder

Haberler Ara