Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Hakkımızda

Güzellik Nedir?

Güzellik markamızla yayın yaptığımız www.guzellik.com.tr, güzellik sektöründe yer alan tüzel ve gerçek kişiler ile bu sektörden hizmet almak isteyen potansiyel müşterileri bir araya getiren bir rehber sitedir.

Güzellik  isim hakkı 2019/127446 tescil numarası ile 2019 yılından beri marka tescili ile korunmaktadır.

Güzellik Rehberi  isim hakkı 2005/18460 tescil numarası ile 2005 yılından beri marka tescili ile korunmaktadır ve  projelerimizi destekleyici diğer markalarımız ile Güzellik Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Portföyündedir.

Sitemizin altyapısında 2010/04116 tescil numarası ile kayıt edilmiş Estetik Rehberi ve Güzellik Kulübü markalarımızda yer almaktadır.

Güzellik sektörüne birçok internet sitesi ve alan adı kazandırmış bir ekip olarak sektöre katkı sağlamanın gururunu yaşamaktayız. Referanslarımız hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ekip olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor modern çağın gereksinimlerine uygun olarak hizmetlerinizi ve ürünlerinizin tanıtımını en üst düzeyde yapmayı hedefliyoruz. Rehbere kayıt olarak modern ve teknolojik bir altyapıya sahip bir kurumsal sayfa ile bir çok platformda reklamınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Potansiyel müşterileriniz listeleme sayfanızda iletişim bilgilerinize ulaşabilir, Google Maps ile yol tarifi alabilir, kolay adres tarifi ile konumunuza kolaylıkla ulaşabilir. Size özel rehber sayfanızda videolarınız, firma ve uygulama resimleriniz, etkinlikleriniz, hakkınızda detaylı bilgileriniz ile sizden hizmet almış müşterilerinizin değerlendirmeleri sunulur. Ayrıca profil sayfanızdan potansiyel müşterilere indirim kuponları sunarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Bilgilendirici blog içerikleri yayınlayarak daha çok kişiye rahatlıkla ulaşabilir, alacağı hizmet konusunda kafası karışmış kişileri doğru bilgi ile yönlendirmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Hakkınızda çıkan haberleri ve gelişmeleri kurumsal üyelik paketlerimizden birini satın alarak sitemizin anasayfasından duyurabilir, gelişmeler hakkında daha çok kişiyi haberdar edebilirsiniz.

Güzellik Rehberi'ne kayıt olduğunuzda size çok kolay yönetimli bir panel sunar. Bu panel ile içeriklerinizi zorlanmadan, herhangi bir eğitim almadan kolayca ekleyebilirsiniz. Kayıt sırasında yinede bir sorun yaşarsanız destek hattımızdan bize ulaşmayı unutmayınız. Size yardımcı olabilmek için sabırsızlıkla bekliyor olacağız.