Güzellik Rehber'ine Kayıtlarımız Başlamıştır. Ücretsiz Kaydol »
  • Müşteri Hizmetleri
  • Üye Girişi
  • Rehberde Yerini Al - Hemen Kayıt Ol

Sıkça Sorulan Sorular

Rehber kullanımı ile ilgili aklınıza takılan soruları bize mail olarak gönderebilirsiniz...Üyelik Doğrulama 

Üyeliğinizi müşteri hizmetleri ile onaylatarak potansiyel müşterilere profil sayfanızda mavi tik onay ikonu gösterebilirsiniz. Onaylı profiller ziyaretçiler tarafından güven duygusu oluşturur ve satın almaya teşvik eder. Üyelik doğrulama hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


Profile Özel URL Alımı

Oluşturduğunuz profili sosyal medya ve diğer tüm platformlarda paylaşmanız için markanıza özel URL oluşturuyoruz. İster marka adınızla özel URL alabilir isterseniz tek kelime kozmetik, estetik, lazer gibi premium URL sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz.
Premium URL ÖRN. www.guzellik.com.tr/estetik

Özel URL ÖRN. www.guzellik.com.tr/yaseminhizarci


İçerik Onayları

Standart Listeleme harici diğer ücretli listelemelerde eklediğiniz içerikler anında sitede görünür, herhangi bir onaya gerek kalmadan doğrudan yayınlanır. Standart Listeleme gönderileri ise yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanır.

Destek

Eğer Gold ve Vip Listeleme sahibi iseniz tüm işlemleriniz için müşteri hizmetlerini telefonla arayarak doğrudan destek alabilirsiniz. Standart veya Siver Listeleme de ise destek almak için müşteri hizmetlerine mail gönderebilirsiniz.